Гран-прі Бельгії: Red Bull зробили дубль

28 серпня 2011, 17:25
0
14
Феттель виграв Гран-прі Бельгії

Пілоти чемпіонської команди Red Bull Себастьян Феттель і Марк Веббер зайняли перше і друге місце на Гран-прі Бельгії Формули-1, яке пройшло в неділю, 28 серпня.

Третім фінішував Дженсон Баттон на McLaren, а за ним картатий прапор побачив Фернандо Алонсо на Ferrari.

П'ятим гонку на трасі Спа-Франкоршам завершив Міхаель Шумахер, який відзначає в Бельгії двадцятиріччя своєї кар'єри. Партнер семикратного чемпіона за командою Mercedes GP Ніко Росберг став шостим, на сьомій , зійшовинці опинився Адріан Сутіл на Force India.

Бельгійські гірки, або чому всі люблять перегони Формули-1 в Спа

Росіянин Віталій Петров довгий час йшов восьмим, однак технічні проблеми змусили пілота Renault сповільнитися, на останньому колі поступившись позицією Феліпе Массі. Очкову зону замкнув Пастор Мальдонадо на Williams.

Пілот McLaren Льюїс Хемілтон вилетів з траси після зіткнення з Камуі Кобаясі на гальмуванні перед поворотом Les Combеs.

Перемога в Бельгії дозволила Феттелю зміцнити лідерство у загальному заліку, довівши свою перевагу над Веббером до 92 очок. Завдяки вильоту Хемілтона по одній позиції в чемпіонаті відіграли Фернандо Алонсо з Дженсоном Баттоном. У Кубку конструкторів Red Bull зберегла перший рядок: тепер австрійська стайня відірвалася від McLaren на 131 очко.

Наступний етап чемпіонату світу Формули-1 відбудеться 11 вересня в італійській Монці.