Алонсо виграв Гран-прі Німеччини, Феттель фінішував другим

22 липня 2012, 15:51
0
15
Алонсо виграв Гран-прі Німеччини

Лідер чемпіонату світу Формула-1 пілот Ferrari Фернандо Алонсо здобув третю перемогу в поточному сезоні, вигравши у неділю, 22 липня, Гран-прі Німеччини. Іспанець стартував з поул-позиції і лідирував практично всю гонку.

Друге місце зайняв Себастьян Феттель з Red Bull, а третім фінішував Дженсон Баттон (McLaren). Четвертим став Кімі Райкконен (Lotus).

На старті гонки Феліпе Масса врізався в Деніела Ріккардо, зламавши собі переднє антикрило, уламки від якого засіяли трасу в першому повороті. Тим не менш, дирекція Гран-прі Німеччини не стала випускати автомобіль безпеки.

Через кілька кіл по одному з уламків проїхав Льюїс Хемілтон, проколовши собі заднє колесо. Британець зміг продовжити заїзд в глибині пелотона, поки на 58 колі не заїхав у бокси - в підсумку чемпіон 2008 року виявився єдиним пілотом, що зійшов з дистанції.