Дакар-2018: Аль-Аттія та Лопрайс виграли перший етап у своїх класах

0
258
Нассер Аль-Аттія

У Перу відбувся перший етап ралі-марафону Дакар-2018.

Катарський гонщик Нассер Аль-Аттія став переможцем першого етапу ралі-марафону Дакар у класі позашляховиків. Друге місце зайняв Бернхардт тер Брінк, третій час - у Ніколаса Фухса.

Чинний чемпіон Дакара Стефан Петерансель обмежився 11-м результатом, його напарник по Пежо Себастьєн Леб через проблеми з гальмами став 29-м з відставанням к п'ять з половиною хвилин. Всього в цьому класі стартували 92 учасники.

1. Нассер Аль-Аттія (Toyota) 0:21.51
2. Бернхардт тер Брінк (Toyota) +0.25
3. Ніколас Фукс (Borgward) +0.34
4. Брайс Мензіс (Mini) +0: 38
5. Нані Рома (Mini) +0.53

У класі вантажівок перемогу здобув чеський гонщик Алеш Лопрайс. Другий результат у Мартіна ван ден Брінка. Третій час у росіянина Едуарда Миколаєва.

1. Алеш Лопрайс (Татра) 00:25,15
2. Мартін ван ден Брик (Рено) +00:00,22
3. Едуард Ніколаєв (КАМАЗ) +00:00,29
4. Тон ван Генугтен (Івеко) +00:01,11
5. Антон Шибалов (КАМАЗ) +00:01,18

Переможець минулого ралі-марафону Дакар Сем Сандерленд відкрив Дакар-2018 з перемоги на першому етапі серед мотоциклів. Другим до фінішу прийшов Андре ван Беверен, третій результат - у Пабло Кінтанілья.

1. Сем Сандерленд (KTM) 20:56
2. Андре ван Беверен (Yamaha) +00:32
3.Пабло Кінтанілья (Husqvarna) +00:55
4. Хоан Барреда Борт (Honda) +00:56
5. Ксав'є де Сультре (Yamaha) +01:06.

Серед квадрациклів перемогу на спецділянці протяжністю 31 км здобув чилієць Ігнасіо Касале, друге місце - за росіянином Сергієм Карякіним, третій результат - у Себастьєна Суді.

1. Ігнасіо Касале (Yamaha) 00:27,32
2. Сергій Карякін (Yamaha) +1:00
3. Себастьєн Суді (Yamaha) +2:24
4. Каміль Вишневський (Can-Am) +2:38
5. Пабло Себастьян Копетті (Yamaha) +2:59.

У категорії мотовсюдиходів лідерство захопив місцевий пілот Анібаль Альяга. Друге місце в іспанця Хосе Луїса Пеньї Кампо, третій час продемонстрував французький гонщик Клод Фурньє.