Переможна серія триває: Донбас перемагає в четвертому поєдинку поспіль

Корреспондент.net,  17 вересня 2011, 17:40
0
8
Донбас не знає гіркоти поразок

Сьогодні, 17 вересня, донецький Донбас у рамках регулярного чемпіонату Вищої хокейної ліги з рахунком 4:1 обіграв на виїзді тольяттинську Ладу.

У першому періоді Денис Кочетков вивів гостей вперед, проте в другій 20-хвилинці хокеїсти Лади зрівняли рахунок.

Тим не менш, українські хокеїсти зуміли довести свою перевагу: спочатку капітан гостей Сергій Варламов змінив рахунок на 2:1, а пізніше Віталій Люткевич та Євген Белухін остаточно закріпили перемогу.

Лада – Донбас – 1:4 (0:1; 1:0; 0:3)

Шайби: 8:17 Кочетков (Варламов) – 0:1; 27:23 Охлобистін (Хомутов) – 1:1; 47:17 Варламов (Кочетков) – 1:2; 50:53 Люткевич (Белухін, Малевич – велик.) – 1:3; 58:44 Белухін (Єсіпов – порожні ворота) – 1:4.

Таким чином, Донбас з 11 очками зберіг перше місце в турнірній таблиці чемпіонату ВХЛ. Свій наступний матч донецька команда проведе вдома проти Зауралля 23 вересня.

Нагадаємо, 11 вересня донецький Донбас стартував у чемпіонаті Вищої хокейної ліги. У матчі проти ХК Рязань донеччани здобули перемогу в серії буллітів. 13 вересня донеччани обіграли пензенський Дизель, а після цього здолали саратовський Кристал.

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає в російській ВХЛ, а другий склад – в чемпіонаті України.

За матеріалами: Корреспондент.net