Сокіл перемагає Донбас на новій ковзанці у Донецьку

Корреспондент.net,  11 січня 2012, 21:06
0
10

Сьогодні, 11 січня, київський Сокіл на ковзанці Алмаз у Донецьку обіграв місцевий Донбас з рахунком 3:2.

У першому періоді домінували господарі ковзанки Алмаз, яка була відкрита в кінці 2011 року. Автором першої шайби Донбасу став білорус Олексій Страхов, який реалізував чисельну перевагу.

У другому періоді команди обмінялися закинутими шайбами: спочатку форвард Артем Бондарєв завершив швидку контратаку донецьких, а через 82 секунди екс-захисник Донбасу Рустам Бахріддінов точним кидком від синьої лінії відзначив свій дебют у складі Сокола.

У третьому періоді Сокіл перехопив ініціативу і зумів зрівняти рахунок: на п’ятачку вдало зіграв фактурний захисник Костянтин Рябенко. В овертаймі своє вагоме слово сказав кращий бомбардир чемпіонату Костянтин Касянчук, який поодинці обіграв захисників Донбасу і кидком в далеку дев’ятку приніс Соколові важливу перемогу.

Донбас - Сокіл - 2:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Страхов (Бабинець, Вaсильєв, 05:25, більш.), 2:0 Бондарєв (Пастух, Алексюк, 31:43), 2:1 Бахріддінов (Касянчук, Тимченко, 33:05, більш.), 2:2 Рябенко (Харченко, Яковенко, 47:22), 2:3 Касянчук (60:35).

У Харкові зустрічалися місцеві Акули і київський Компаньйон-Нафтогаз. Гості, що набрали фантастичну форму, отримали дев’яту перемогу поспіль.  Підопічні Олександра Сеуканда обіграли харків’ян з рахунком 6:2.

Акули - Компаньйон - 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Вчора, 10 січня, київський Беркут обіграв львівських Левів з рахунком 7:4, а броварський Білий Барс у Вінниці був сильнішим за місцевих Гайдамак (3:2).

Сокіл продовжує лідирувати у чемпіонаті: в активі киян 77 очок. Друге місце займає Донбас (70 очок), слідом за яким розташувався київський Беркут (61 пункт). Четверте місце займає київський Компаньйон (48 очок), п’яте - харківські Акули (35 очок), в спину яким дихають львівські Леви (33 пункти). Замикають таблицю Білий Барс з броварів (16 очок) і вінницькі Гайдамаки (8 балів).