Сьогодні в Києві відбудеться перший в хокейній історії України Матч всіх зірок

Корреспондент.net,  22 січня 2012, 11:00
0
18
Сьогодні в Києві відбудеться Матч усіх зірок ПХЛ

Сьогодні, 22 січня, о 14:00, в київському Палаці Спорту відбудеться перший в історії України Матч всіх зірок Професійної хокейної ліги.

Як повідомили в ПХЛ, матч складатиметься із трьох періодів по двадцять хвилин. У перерві між першим і другим періодом проведуть конкурс на швидкість. Від кожної команди змагатимуться нападники, захисники та воротарі. Команда, що переможе, отримає по додатковому балу.

Після другого періоду проходитиме конкурс на дальність польоту шайби по борту. Від команд у цьому конкурсі братимуть участь по дві людини. А після закінчення поєдинку пробиватимуться буліти. Причому від гравців не буде вимагатися звичайне виконання буліта. "Можна буде придумати якусь заготовку і виконати її нестандартно", – зазначили організатори.

Команда зірок України

Воротарі: Костянтин Симчук (Сокіл), Олександр Харитонов (Акули)

1-а п’ятірка:

Нападники: Костянтин Касянчук (Сокіл), Артем Бондарєв (Донбас), Роман Сальников (Беркут)

Захисники: Костянтин Рябенко (Сокіл), Ігор Кугут (Донбас)

2-а п’ятірка:

Нападники: Роман Благой (Донбас), Артем Гніденко (Беркут), Віталій Кириченко (Сокіл)

Захисники: Володимир Алексюк (Донбас), Олександр Скороход (Сокіл)

Третя п’ятірка:

Нападники: Єгор Посєвін (Акули), Михайло Долинін (Гайдамаки), Микола Сидоров (Леви)

Захисники: Юрій Лясковський (Сокіл), Олексій Бернацький (Білий Барс)

Тренер: Олександр Годинюк (Сокіл)

Команда зірок легіонерів

Воротарі: Сергій Зав’ялов (Росія, Компаньон), Райан Донован (США, Леви)

Нападники: Віталій Валуй (Білорусь, Беркут), Андрій Николишин (Росія, Сокіл), Владислав Бризгалов (Росія, Беркут)

Захисники: Артурас Катуліс (Литва, Беркут), Євген Кривомаз (Білорусь, Компаньон)

Нападники: Ільшат Ісхаков (Росія, Донбас), Роман Малов (Росія, Беркут), Павло Медведєв (Росія, Акули)

Захисники: Максим Абаєв (Росія, Компаньон), Микола Гончаров (Білорусь, Леви)

Нападники: Іван Хомутов (Росія, Компаньон), Віктор Шарітон (Білорусь, Компаньон), Віктор Блінов (Латвія, Беркут)

Захисники: Андрій Лупандін (Білорусь, Акули), Тимур Расулов (Росія, Донбас)

Тренер: Олег Мікульчик (Білорусь, Донбас)

Головні судді: Максим Урда й Олег Лускань

Лайнсмени: Олександр Говорун та Артем Корепанов

Канал Хокей (14:30), а також Перший Національний (15:00) покажуть Матч усіх зірок в прямому ефірі. Початок шоу о 14:00, сам матч розпочнеться о 15:00. Вартість квитків від 20 до 50 гривень.