Ковальчук про Понікаровського: Цей хлопець - просто монстр

4 травня 2012, 10:55
0
21
Дияволи з Нью-Джерсі: Олексій Понікаровський (12), Мартен Бродо (30) та Ілля Ковальчук (17)

Нападаючий New Jersey Devils Ілля Ковальчук прокоментував гру українського форварда Дияволів Олексія Понікаровського в третьому поєдинку серії з Philadelphia Flyes (4:3 ОТ), в якій уродженець Києва забив переможний гол в овертаймі.

"Понікаровський - великий хлопець, такі гравці особливо сильно впливають на хід матчів у плей-оф. Він здорово зіграв в тому епізоді, коли я закидав шайбу, і у нас було ще кілька хороших моментів.

А те, як він зіграв в овертаймі - цей хлопець просто монстр. Він дуже гарний. Я весь час кажу йому, щоб він більше кидав по воротах. Він так і робить і постійно грає на добиванні. Приємно бачити, що великі хлопці допомагають нам забивати голи", - цитує Ковальчука офіційний сайт NHL.

New Jersey Devils обіграли Philadelphia Flyers в третій грі півфінальної серії Сходу.

За матеріалами: Спорт сегодня

ТЕГИ: ХоккейNHLНХЛИлья КовальчукКубок СтэнлиStanley CupNew Jersey DevilsАлексей Поникаровский