КХЛ: Донбас обіграв зірковий Металург

7 грудня 2012, 20:25
0
24

У п’ятницю, 7 грудня, ХК Донбас на виїзді переміг магнітогорський Металург з рахунком 2:1.

Підопічні Юліуса Шуплера, обігравши іменитий Металург, набрали максимум очок у важкому східному вояжі.

Дуже строго граючи в обороні, напевно, виконуючи тренерську установку на гру, в стартовій двадцятихвилинці гравці ХК Донбас нейтралізували усі небезпечні атаки магнітогорського Металурга, який наполегливо шукав шлях до воріт Лацо. Вичікуючи свої шанси, донетчани провели кілька дуже небезпечних атак, і могли відкрити рахунок після добивання Кііскінена, але шайба, проскочивши крізь щитки воротаря господарів майданчика, відправилася повз порожні ворота. Втім, говорити про перевагу в грі з таким колективом як Малкін і Ко не доводиться. Юліус Шуплер помітно хвилювався на своєму тренерському містку, як і глядачі біля екранів телевізорів, але приводів для розчарування у першому періоді у наших уболівальників не було.

Наполегливі магнітогорці все ж змогли знайти пролом в обороні дончан. Через дві з невеликим хвилини після початку другого періоду, Бернацький кидком від синьої лінії відкрив рахунок у матчі. Воротар Донбасу, огляд якому закрив Петтерссон, не бачив самого моменту, а швед не зміг блокувати голеву спробу суперника. Проте, не зрадивши манері гри, підопічні Шуплера продовжили гнути свою лінію. Варламов міг зрівняти рахунок, але його вихід один на один точним кидком не завершився. Втім, тільки металург Мішарін відправився на лавку штрафників за викид шайби, Євген Дадонов прекрасно асистував Туомасу Кііскінену, який закинув свою шосту шайбу в цьому сезоні.

У третьому періоді помітними були судді, які почали регулярно перекраювати склади команд, відправляючи одного за іншим гравців обох команд на короткостроковий відпочинок. 5 на 4, 4 на 3, 5 на 3. і, не дивлячись на те, що у своїй більшості видалення торкалися донетчан, які залишилися без вигнаного до кінця матчу Оскарса Бартуліса, забити вдалося саме гостям. Петер Подхрадський відправив шайбу під щаблину і поставив у грі переможну для ХК Донбас крапку. Фінальні секунди, які підопічні Юліуса Шуплера знову ж таки провели у  меншості (4 на 6) не принесли "Магнітці" бажаного порятунку.

Металург (Магнітогорськ) - Донбас (Донецьк) - 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0. Бернацький (Якубов) - 22:07, 1:1. Кііскінен (Дадонов) - 32:37-біл., 1:2. Подхрадський (Уїлсон) - 58:14-біл.

Металург: Ахонен. Антипін-Бірюков, Кулемін-Малкін-Лисін. Хабаров-Гончар, Мозякін-Ходжман-Зуккарелло. Мішарін-Бондарєв, Платонов-Казіонов-Здунов. Бернацький. Косов-Якубов-Михайлов.

Донбас: Лацо. Перетягін-Бабчук, Кочетков-Федотенко-Варламов. Уїлсон-Подхрадський, Дадонов-Недорост-Кііскінен. Коларж-Бартуліс, Туппурайнен-Віртанен-Петтерссон. Сильницький-Терещенко, Квітченко-Доніка-Матоушек.