Хокей. Україна почала кваліфікацію на Олімпіаду з поразки від датчан

8 лютого 2013, 00:04
0
23
Данія вражає ворота України

Збірна України зазнала поразки у своєму першому матчі на олімпійському кваліфікаційному турнірі в Сочі 2014, який розпочався в данському Воєнсі.

Поєдинок проти господарів турніру закінчився для нашої національної команди з рахунком 0:2 (0:1, 0:1, 0:0).

Українці гідно грали проти представника найвищого дивізіону світового хокею, однак допустили декілька помилок. На 16-й хвилині наша збірна пропустила шайбу від Фредеріка Сторма, а через десять хвилин – від Мортена Гріна. Крім того, наприкінці другого періоду матч-штрафом був покараний Олег Шафаренко.

Зазначимо, що за кидками Україна навіть перевершила суперника – 25:22.

Таким чином, за підсумками першого ігрового дня збірні Данії та Словенії - в лідерах, оскільки записали на свій рахунок по три очки. Команди Білорусі та України поки з нулями.

Данія - Україна - 2:0 (1:0; 1:0; 0:0)

Голи: 1:0. Сторм (Мадсен, І. Йенсен, 15:15), 2:0. Грін (Сторм, Мадсен, 25:00)

7 лютого 2013, 21:00. СЕ Арена, 4121 глядачів.

Судді: В. Балушка (Словаччина), Д. Стрікер (Швейцарія), Т. Пешек (Чехія), Е. Юлентюйнен (Швеція)

Данія: Андерсен.
С. Лассен - Д. Нільсен, Й.Б. Йенсен - Херсбі, Бйодкер - М.Б. Крістенсен, Р. Нільсен. М.Л. Крістенсен - Грін - Мадсен, Хардт - Якобсен - Н. Йенсен, Сторм - І. Йенсен - Бйорксранд, Поульсен - Дресслера - Старков, Л. Лассен

Україна: Напненко. Побєдоносцев - Люткевич; Полоницький - Наваренко, Кугут - Петрухно, Ладигін - Алексюк. Квітченко - Шафаренко - Тимченко, Міхнов - Бондарєв - Торяник, Німенко - Черненко - Благой, Караульщук - Гніденко – Рамазанов.