4 березня 2013, 16:03
0
8
Донбас закінчив сезон у КХЛ

У неділю, 3 березня, незважаючи на перемогу у четвертому матчі серії проти ризького Динамо, ХК Донбас поступився суперникові дорогою до півфіналу Кубка Надії.

Нагадаємо, що Донбас виграв одну і програв дві гри ризькому Динамо, а тому був зобов'язаний перемагати в останній зустрічі. Не маючи права на помилку, донеччани подалися шукати щастя біля воріт суперника з перших же секунд двобою. Підопічні Артіс Аболса якоюсь мірою допомогли опонентові, двічі порушивши правила. У першому випадку шайба опинилася в сітці воріт рижан, ледь на майданчик повернувся Екабс Редліхс. Терещенко та Дадонов вивели на ударну позицію Сергія Варламова. Ледь на лавку штрафників всівся Бієзайс, як Дмитро Кагарлицький відправив другу шайбу у ворота Маріса Ючерса.

Цей рахунок донеччанам довелося утримувати після видалень Бартуліса та Недороста, і до першої перерви рахунок на табло залишився незмінним. Другий період у чомусь нагадав аналогічний відрізок матчу напередодні. За тих самих 2:0 на користь Донбасу донеччани, не без допомоги суперника, розлучилися з ініціативою і, стримуючи натиск суперників, покладалися на швидкі відриви. Втім, у ці хвилини воротар донеччан Кріс Холт якщо і вступав у гру, то не набагато частіше, ніж його колега у воротах навпроти.

У третій двадцятихвилинці гостям вдалося відіграти одну шайбу, завдяки вдалим діям Букартса. Ведені бажанням зрівняти рахунок, рижани за 38 секунд до кінця третього періоду замінили воротаря на шостого польового гравця, але врятувати становище не змогли. Таким чином рахунок у серії став рівним - 2:2 і за регламентом турніру переможця повинна була визначити серія булітів, яку краще провели рижани. Індрашис та Букартс вивели Динамо у півфінал кубка Надії.

Донбас (Донецьк) - Динамо (Рига) - 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0. Варламов (Дадонов, Терещенко) - 05:08, 2:0. Кагарлицький (Подхрадскі) – 0-07:22-бол., 2:1. Букартс - 47:37

Донбас: Холт. Терещенко-Бартуліс, Кагарлицький-Недорост-Кашпар. Вілсон-Подхрадскі, Дадонов-Варламов-Кіїскінен. Перетягін-Коларж, Кочетков-Віртанен-Петтерссон. Пуйстола. Мартишко-Шалімов-Морозов.

Динамо: Ючерс. Галвіньш-Сотнієкс, Карсумс-Щехура-Індрашис. Редліхс К.-Редліхс Є., Букартс-Джеріньш-Джонсон. Лавіньш-Цибульскіс, Упітіс-Павлов-Мейя. Скворцов-Бічевскіс-Бієзайс.

Серія буллітів: Кіїскінен - мимо, Індрашис - гол, Кагарлицький - гол, Букартс - гол, Недорост - воротар.

За матеріалами: ХК Донбас