Збірна України з хокею героїчно вириває перемогу у фаворита групи

18 квітня 2013, 21:59
0
54
Україна знову на висоті

У четвер, 18-го квітня, українська збірна з хокею на Чемпіонаті світу в Донецьку перемогла збірну Нідерландів.

Підопічні Олександра Куликова скали перший серйозний іспит на чемпіонаті світу в Донецьку.

Голландці намагалися зачепитися за останній шанс залишитися в обоймі претендентів на підвищення в класі, обравши єдино правильну на матч з українцями тактику. Щільна гра на бортах і в обороні, гра в "кістку" і гранична самовіддача в більшості моментів дозволила помаранчевим стримувати натиск підопічних Олександра Куликова, які, на жаль, були не безгрішні. Завдавши по воротах опонентів шість кидків і маючи на одного гравця більше, українці пропустили контратаку, яку завершив Брюйстен. Таким чином перший кидок у ворота воріт збірної України досяг мети. Замість голи у роздягальню, який "напрошувався", виходячи з кількості гольових моментів, синьо-жовті пропустили вдруге.

Після перерви підопічні Баррі Сміта вже більше турбувалися про збереження рахунку, до чого докладали максимум зусиль.
Їх також вистачило на забиті місця, які отримали Квітченко та Бондарєв, а також перелом, який отримав Німенко. Незважаючи на втрати, номінальні гості не знизили атакуючий натиск і зусиллями Міхнова змогли скоротити відставання, а після, влаштувавши "пожежу" біля воріт Оостервійка, вивести на точний кидок Олександра Побєдоносцева.

Третій період вийшов цікавим, але безгольовим, і перший на турнірі овертайм трапився.
Українцям знадобилися 2 хвилини 14 секунд, щоб відправити переможну шайбу у ворота голландців. Її автором став Олег Тимченко.

Нідерланди - Україна - 2:3 ОТ (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:00. Брюйстен М. (Брюйстен К, ван де Хеувель) - 6:54-мен, 2:0 .. Мейсон (де Йонг, Джолі) - 18:33, 2:1. Міхнов - 29:21, 2:2. Побєдоносцев (Матерухін, Шафаренко) - 29:44, 2:3. Тимченко (Торяник) - 62:14.

Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Квітченко-Благой. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Бондарєв-Торяник. Борисенко. Захаров-Німенко-Петранговський.

Зазначимо, що Нідерланди розглядалися як один з фаворитів групи В.

За підсумками групового турніру, який відбувається в Донецьку, команда, що посіла перше місце в групі В, вийде в змагання вищого рівня (групу А другого дивізіону) і в 2014 році зможе поборотися за путівку в елітний дивізіон.

Вирішальний поєдинок за лідерство в групі між Україною та Польщею відбудеться 20 квітня. Початок матчу - 19:00.