8 вересня 2013, 18:55
0
24
Донбас перемагає вдруге поспіль

У другому матчі домашньої серії поєдинків регулярного чемпіонату КХЛ ХК Донбас здобув вольову перемогу.

Донбас (Донецьк) - Лев (Прага)-3:2 ОТ (0:1, 1:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 0:1. Ріддервалль (Німець)-7:59, 0:2. Ржепік-24:41, 1:2. Вілсон (Подхрадскі, Якуценя)-29:46-5 х3, 2:2. Робітайл (Кашпар)-48:22, 3:2. Якуценя (Лайне)-62:32

Донбас: 50.Лацо. 77.Піганович-27.Коларж, 92.Лайне-15.Віртанен-10.Петтерссон. 5.Уілсон-37.Подхрадскі, 63.Дадонов-34.Белухін-28.Якуценя. 7.Бартуліс-51.Разін, 11.Кагарлицький-16.Робітайл-22.Кашпар. 4.Сільницький, 24.Благой-44.Варламов-93.Шалімов.

Лев: 35.Веханен. 74.Ойстрік-87.Накладал, 44.Даніельссон-39.Капанен-15.Азеведо. 55.Шевц-58.Хамфріз, 16.Бірнер-20.Врана-26.Репік. 66.Мікуш-63.Немец, 12.Новотни-61.Крістенсен-22.Ріддервалль. 5.Граньяні-62.Цінгел, 64.Секач-19.Закріссон-67.Тернберг.

Празький клуб, на відміну від братиславського, який гостював у Донецьку днем раніше, з перших хвилин поєдинку зіграв набагато агресивніше попередників, створивши донеччанам певні труднощі. Очевидно, шансів розпечатати ворота Яна Лацо при грі в рівних складах у гостей було не так багато, однак розіграші комбінацій у виконанні чехів за чисельної переваги несли в собі загрозу. Штраф Олега Пігановича, здавалося, пройшов для команди безболісно, але вийшовши з боксу, добігти до своїх воріт захисник донеччан не зміг. Німець кидком з рикошетом зміг змусити захист ХК Донбас помилитися. Два-три шанси вирівняти рахунок з боку підопічних Андрія Назарова нейтралізував воротар Льва Петрі Веханен.

Після першої перерви команда помінялися ролями. Донеччани включили підвищену швидкість і в багатьох моментах перегравали опонентів. Звідси і з'явилися відрізки більшості, які червоно-чорні використовували лише одного разу. Клей Вілсон відправив шайбу у дев'ятку воріт Лева. Друга хоч і напрошувалася, але до сирени на перерву у сітці воріт гостей так і не побувала.

Пражанам вдавалося стримувати натиск господарів майданчика ще десять хвилин, але триходівка Кагарлицький-Кашпар-Робітайл таки принесла результат. 2:2 і кінцівка поєдинку при рівному рахунку вийшла вкрай напруженою. Її гості, практично, всю провели в меншості, але дивом вистояли, отримавши шанс за хвилину і чотири секунди до кінця третього періоду. Тепер вже донеччанам довелося демонструвати свої кращі якості, а отримавши психологічну перевагу, підопічні Андрія Назарова змогли організувати й разючий випад. Переможна шайба на рахунку Максима Якуцені.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Донбас в овертаймі обігрує празький Лев

За матеріалами: ХК Донбасс