КХЛ: Донбас розгромлений московським ЦСКА

25
Донбас програв ЦСКА

ХК Донбас зазнав першої поразки в чемпіонаті КХЛ.

Донбас (Донецьк) - ЦСКА (Москва) - 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:0. Кашпар (Робітайл, Піганович) - 7:41, 1:1. Григоренко (Радулов) - 9:49, 1:2. Григоренко (Філппула, Радулов) - 30:20, 1:3. Рід (Любимов) - 52:52, 1:4. Рилов - 59:58.

Донбас: 49.Лейтон. 77.Піганович - 27.Коларж, 92.Лайне - 15.Віртанен - 10.Петтерссон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 34.Белухін - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарліцкій - 16.Робітайл - 22.Кашпар. 4.Сільніцкій, 24.Благой - 44.Варламов - 93.Шалімов.

ЦСКА: 31.Станя. 9.Первишін - 22.Зайцев, 27.Григоренко - 12.Філппула - 47.Радулов . 36.Рилов - 15.Мішарін , 81.Федоров - 13.Непряев - 23.Любімов. 6.Денис - 57.Гончаров, 91.Саприкін - 55.Рід - 11.Жарков. 38.Зубов - 74.Прохоркін - 52.Широков.

Шестеро людей на лавці штрафників одночасно. Такий підсумок безкомпромісної боротьби, яку продемонстрували команди в першому періоді поєдинку. До слова, рахунок до того часу був вже нічийним. Спочатку Лукаш Кашпар потужним кистьовим кидком змусив помилитися воротаря армійців Станю, але вже через дві хвилини Григоренко шанси зрівняв. Після цього емоції захлиснули і трибуни, і ігровий майданчик.

Не можна обійти увагою дебют в офіційних матчах Континентальної хокейної ліги воротаря ХК Донбас Майкла Лейтона, який зіграв надійно і довгий час не дозволяв гостям змінити рахунок на інфокубе. Однак вистоявши втрьох і вчотирьох проти п'ятірки донеччан, москвичі, завдяки зусиллям Григоренка, змогли відзначитися вдруге.

Навіть втративши в одному з ігрових епізодів Дмитра Кагарлицького, який отримав травму, донеччани не знижували натиск на ворота Стані, який в ці хвилини зіграв дуже надійно. Відчувши ж надійність на останньому рубежі, москвичі реалізували одну з можливостей. Переможну для гостей крапку в матчі поставив Яків Рилов, відправивши шайбу у порожні ворота донеччан.

Гравці матчу: Лейтон - Григоренко.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас розгромлений московським ЦСКА

За матеріалами: ХК Донбас