30 вересня 2013, 21:55
0
74
Донбас упевнено переграв Авангард

ХК Донбас здобув другу перемогу в домашній серії матчів, не залишивши шансів фіналісту Кубка Гагаріна 2011/2012 рр. Авангарду.

Донбас (Донецьк) - Авангард (Омська обл.) - 6:1 (4:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Віртанен (Лайне) - 6:03, 2:0. Недорост (Подхрадскі) - 8:12, 3:0. Дадонів (Бартуліс, Недорост) - 10:54 - 6х5, 4:0. Недорост (Вілсон, Якуценя ) - 16:48, 5:0. Кашпар - 23:10, 5:1. Бадюков - 34:17, 6:1. Лайне (Федотенко, Віртанен) - 49:18.

Донбас: 49.Лейтон. 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 27.Коларж - 51.Разін, 24. Благой - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 93.Шалімов - 34.Белухін - 44.Варламов, 4.Сільницький.

Авангард: 19.Лассіла. 23.Блатяк - 28.Куляш, 37.Пережогін - 42.Семін - 74.Костіцин, 91.Півцакін - 17.Баранка, 67.Заборскі - 40.Калінін - 82.Фролов, 2.Егоршев - 6.Воробьев, 77. Казіонов - 10.Кваша - 78.Іванов, 3.Лямін - 36.Мілюков, 61.Мозер - 85.Бадюков - 76.Бердніков.

Після "напруження" з закинутими шайбами ​​в поєдинку з Югрою "ворота Авангарду були роздруковані порівняно швидко. Вже на 7-й хвилині Петтері Віртанен відгукнувся на передачу Тєєму Лайне і в дотик відправив шайбу у ворота співвітчизника Лассіла. Через дві хвилини після проходу Петера Подхрадскі за ворота суперників і точної передачі на Вацлава Недороста рахунок подвоївся, але проблеми для гостей з Омська з цього тільки почалися. Євген Дадонов скористався відкладеним штрафом і реалізував "зайвого", а той же Недорост, втікши до воріт гостей, які до того моменту вже провели заміну воротаря, роздрукував змінника Лассіли - Костіна.

Після першої перерви темп гри дещо впав, але роботи у 18-річного воротаря гостей не зменшилося. Спочатку Лукаш Кашпар після виходу два в одному відправив п'яту шайбу у ворота Авангарду, а після цього Костіну вдалися кілька хороших сейвів. Низка вилучень у складі господарів майданчика дозволила івано-франківцям зачепитися за зону біля воріт "Донбасу", і в одному з епізодів Бадюков з близької відстані зумів розпечатати ворота Майкла Лейтона.

У третьому періоді малюнок гри не змінився. Авангард двічі мав шанс реалізувати чисельну перевагу, але зробити це гостям не вдалося. У свою чергу Тєєму Лайне, красиво зігравши на паузі, вийшов на ударну позицію і поставив у матчі ефектну крапку, закинувши шосту шайбу у ворота суперників.

Гравці матчу: Недорост - Бердников

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Донбас знищує омський Авангард

За матеріалами: ХК Донбас