КХЛ: Донбас обіграв Салават Юлаєв у серії буллітів

310
Донбас виграв ще один матч КХЛ

У неділю, 17 листопада, ХК Донбас обіграв Салават Юлаєв. Перша в сезоні серія післяматчевих буллітів завершилася для підопічних Андрія Назарова успішно.

Салават Юлаєв (Уфа) - Донбас (Донецьк) - 2:3 Б (2:2, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1. Кашпар (Благой, Піганович) - 6:59, 0:2. Торяник (Морозов, Захаров) - 11:21, 1:2. Пільстрем (Щитов, Кайгородов) - 16:14, 2:2. Панков (Дубровський) - 16:38.

Серія післяматчевих штрафних кидків: Хлистов - воротар, Робітайл - гол, Хартікайнен - воротар, Якуценя - гол.

Салават Юлаєв: 88.Василевський. 33.Бабчук - 24.Щитов, 29.Хлистов - 57.Глухов - 30.Степанов, 32.Сопел - 44.Кулда, 23.Макаров - 42.Зіновьєв - 70.Хартікайнен, 4.Кольцов - 3.Зубарев, 41. Пільстрем - 55.Кайгородов - 10.Мирнов, 26.Ісангулов - 79.Гуркін, 51.Дубровський - 25.Мерескін - 74.Панков.

Донбас: 49.Лейтон. 27.Коларж - 77.Піганович, 92.Лайне - 26.Федотенко - 19.Кіїскінен, 5.Уїлсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 34.Белухін - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 51.Разін, 24. Благой - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 4.Сільницький - 23.Квітченко, 88.Торянік - 45.Захаров - 95.Морозов.

У трьох попередніх матчах поспіль підопічним Андрія Назарова не вдавалося забивати у ворота суперників у перших періодах зустрічей. В Уфі це вийшло зробити двічі протягом одинадцяти з невеликим хвилин. Спочатку Лукаш Кашпар кистьовим кидком відправив шайбу під поперечину, а через п'ять хвилин аналогічний прийом вийшов у Олександра Торяника. Обидва рази донеччани атакували з близької відстані, доводячи до логічного кінця швидкі комбінації. Не зважаючи на вдалий початок зустрічі, зберегти здобуту перевагу до кінця першого періоду не вдалося. Протягом 24-х секунд уфімці змогли відновити статус-кво, знівелювавши помилки в обороні вдалими діями в атаці.

Напевно, кількість пропущених шайб кожної зі сторін не влаштувала наставників команд, і згідно із внесеними корективами, гра в обороні стала набагато суворішою. Нульова нічия у другій двадцятихвилинці не була свідченням відсутності гольових моментів, скоріше, більшої концентрації на грі в своїй зоні. Після першої перерви з'явилися і двохвилинки в нерівних складах, які дивідендів суперникам не принесли. До негативного моменту можна віднести лише пошкодження Лукаша Кашпара, який після відчутного зіткнення до кінця періоду на льоду так і не з'явився.
Незважаючи на це, атакуючий потенціал донеччан не ослаб. У третьому періоді підопічні Андрія Назарова мали кілька моментів для взяття воріт, але скористатися ними не змогли. Долю матчу міг вирішити овертайм, який став лише третім екстратаймом для українського клубу в сезоні. Його, як і два попередніх, донеччани не програли, але, на жаль, відправити шайбу у ворота суперників також не змогли. Перша в поточному чемпіонаті серія буллітів завершилася для червоно-білих успішно.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Донбас вигнав нападника, який бігав п'яним по лікарні

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас обіграв Салават Юлаєв у серії буллітів

За матеріалами: ХК Донбасс