КХЛ: Донбас повторно обіграв ризьке Динамо у плей-оф

Sport bigmir,  8 березня 2014, 20:00
0
294
Донбас знову обіграв ризьке Динамо

У суботу, 8 березня, Донбас зіграв другий матч у плей-оф КХЛ. Підопічні Андрія Назарова вирушають до столиці Латвії із двома домашніми перемогами.

Донбас (Донецьк) - Динамо (Рига) - 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Лайне (Уїлсон) - 14:31, 2:0. Піганович (Захаров, Торяник) - 22:34, 2:1. Букартс (Пуяц) - 32:01, 3:1. Лайне (Бартуліс) - 58:17 - порожні ворота.

Донбас: 49.Лейтон. 27.Коларж - 77.Піганович, 92.Лайне - 15.Віртанен - 19.Кіїскінен . 37.Подхрадскі - 5.Уїлсон, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя. 7.Бартуліс - 51.Разін, 11.Кагарлицький - 44.Варламов - 22.Кашпар. 88.Торяик - 34.Бєлухін - 45.Захаров. 4.Сільніцький, 67.Щегольков.

Динамо: 32.Телльквіст. 8.Озоліньш - 16.Е.Редліхс, 90.Дарзіньш - 25.Джеріньш - 71.Букартс. 80.Пуяц - 33.Робінсон, 77.Хашчак - 38.Щехура - 17.Ніживий. 9.К.Редліхс - 11.Сотнієкс, 81.Хосса - 41.Джонсон - 95.Упітіс. 96.Бічевскіс - 7.Бегов - 13.Скворцовс.

Немов відчувши смак до закинутих шайб Теему Лайне, що добився дубля у матчі напередодні, продовжив набирати бали в залік снайперів плей-оф й у другому матчі. Підключившись до атаки донеччан на 15-тій хвилині першого періоду, він хитрим кидком відкрив рахунок. Захисник рижа, який лягав під кидок, лише ускладнив завдання своєму воротареві.

Донеччанам вдалося розвинути успіх на перших хвилинах другого періоду. Четверта ланка атаки Донбасу з першою парою захисників організували гольову атаку з передачею на синю лінію, звідки Олег Піганович кинув потужно і точно. Рижанам вдалося "заколисати" пильність господарів майданчика і в середині двадцятихвилинки Букартс скоротив відставання. Домогтися більшого у другому відрізку матчу донеччани суперникам не дозволили, у свою чергу Дмитро Кагарлицький міг завершити атаку три в одного голом, але не влучив по шайбі, перебуваючи в безпосередній близькості від воріт Динамо.

У третьому періоді рижани кинули на суперників залишок сил та емоцій. Донеччанам насилу, але все-таки вдавалося стримувати атаки латишів, до того ж, у рамці воріт Донбасу дуже впевнено діяв Майкл Лейтон. Наставнику гостей нічого не залишалося як піти на ризик, замінивши воротаря на шостого польового гравця і епізод добової давнини повторився, практично, під копірку. Теему Лайне, тепер уже по правому флангу, втік від захисника і відправив шайбу у порожні ворота, поставивши в матчі переможну крапку.

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/