КХЛ: Донбас програв домашній матч ризькому Динамо

Sport bigmir,  13 березня 2014, 22:10
0
209
Донбас програв п'ятий матч плей-офф

У четвер, 13 березня, ХК Донбас поступився вдома ризькому Динамо в матчі Кубка Гагаріна - плей-офф КХЛ.

Таким чином, рахунок у серії до 4-х перемог став 3:2 на користь ХК Донбас.

Донбас (Донецьк) - Динамо (Рига) - 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1. Мейя (Дарзиньш) - 17:01 -біл., 0:2. Дарзиньш (Озоліньш) - 27:11, 1:2. Кііскінен (Лайне, Віртанен) - 38:45 - 5х3.

Донбас: 50. Лацо. 46. Конев - 77. Пігановіч, 92. Лайне - 15.Віртанен - 19.Кііскінен, 5. Вілсон - 37. Подхрадскі, 63. Дадонов - 26. Федотенко - 28. Якуценя, 7. Бартуліс - 27. Коларж, 24. Благой - 44. Варламов - 22. Кашпар, 4. Сільніцкій, 88. Торянік - 34. Белухін - 45. Захаров.

Динамо: 36.Седлачек. 8. Озоліньш - 16. Редліхс Є., 90. Дарзіньш - 38. Щехура - 71. Букартс, 80. Пуяц - 33. Робінсон, 81. Хосса - 25. Джеріньш - 17. Ніжівійс, 9. Редліхс К. - 11. Сотнієкс, 47. Ціпуліс - 96.Бічевскіс - 87. Мейя, 95. Упітіс - 7. Бегов - 13. Скворцовс.

Єдине видалення в першому періоді коштувало донеччанам пропущеної шайби. Євген Дадонов вже готувався повернутися в гру після закінчення покарання, проте був змушений залишити лаву штрафників достроково після того, як звільнився з-під опіки Букартс з метра зміг відправити шайбу під перекладину воріт Яна Лацо. З перших хвилин матчу підопічні Андрія Назарова були дещо ближче до того, щоб відкрити рахунок в матчі, але ні до пропущеної шайби, ні до першої перерви пробити воротаря суперників не змогли.

• КХЛ: Донбас розгромив ризьке Динамо в плей-офф

У середині другої двадцятихвилинки рижанам вдалася ще одна гольова атака. Затяжна облога воріт господарів майданчика завершилася точним кидком Дарзиньша. Трохи більш як за 37 хвилин матчу гості грали надзвичайно акуратно, уникаючи фолів, але в кінцівці другого періоду Євген Дадонов і Теему Лайне змусили суперників помилися двічі. Залишившись втрьох динамівці не змогли протистояти бригаді більшості донеччан і Седлачек був змушений капітулювати після кидка Туомаса Кііскінен.

У третьому періоді підопічні Андрія Назарова мали беззаперечну перевагу над суперниками. Шанс зрівняти рахунок мали чи не всі гравці перших двох п'ятірок команди, проте, в одних моментах Седлачек був непробивний, а в інших, донеччани самі не використовували вигідні моменти. Мінімальна перевага рижан збереглася до фінальної сирени, а це означало, що через день команди зустрінуться в Ризі.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас програв домашній матч ризького Динамо

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/