Хокей: Росія без проблем здобуває путівку до півфіналу

Sport bigmir,  22 травня 2014, 20:50
0
355

Збірна Росії без проблем обіграла збірну Франції, здобувши путівку до півфіналу хокейного чемпіонату світу 2014 року, який проходить у Мінську.

Лідер групи В, збірна Росії, у битві за путівку у півфінал зустрічалася з французами. Франція посіла четверте місце у своїй групі, але попсувала нерви всім, без винятку, командам. Росія без перешкод пройшла весь груповий етап, здобувши сім перемог у семи матчах.

Перший період закінчився з мінімальною перевагою в рахунку, на користь російської команди. За перші чотири хвилин росіяни створили три небезпечних моменти, у відповідь отримавши лише один від французів. На п'ятій хвилині Анісімов отримав шайбу у правому колі вкидання, на паузі обіграв Ріца, і кинув точно з кистей у дальній кут - 1:0. Збірна Росії грала з солідною перевагою, і намагалася розігрувати комбінації до вірного, але більше французького голкіпера у першій двадцятихвилинці засмутити не вдалося. У збірній Франції багато вийшло, але із завершальним кидком справи були кепські.
Наприкінці першої хвилини другого періоду збірна Франції пропустила ще одну шайбу, на цей раз в меншості. Малкін отримав шайбу на дальній штанзі, красиво поклав Юе на лід, і завів шайбу в кут - 2:0. Для Малкіна це другий матч, і перше очко на турнірі. Так само в ассистентів значиться Віктор Тихонов, який набирає вже п'ятнадцяте очко на чемпіонаті світу в Мінську, на його рахунку сім забитих шайб і вісім гольових передач.

У другому періоді збірна Росії володіла перевагою, як і в першому. Після другої забитої шайби, головний тренер росіян Олег Знарок дав більше часу четвертій ланці, де виступає нападаючий Донбасу Євген Дадонов. У Євгена було два чудових моменти, але в обох випадках надійно зіграв французький воротар Юе, який впорався спочатку з добиванням, а потім і з виходом один на один.

В середині третього періоду французи створили хороший момент. Ніколя Ріц завдав потужний кидок в дотик від синьої лінії, шайба вискочила з-під захисника, але Бобровський зіграв здорово, зафіксував у пастці намертво. Тут же послідувала атака збірної Росії, яка закінчилася взяттям воріт. Малкін поборовся на п'ятачку, розвернувся, і вивів на кидок з середньої дистанції Кутузова. Захисник пробив у дотик - Юе не зміг відбити - 3:0.

У збірної Франції по суті не було шансів проти такої впевненої в собі збірної Росії. Всього чотири кидки за третій період, з якими з легкістю впорався Бобровський.

Росія - Франція 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 4:21 Анісімов (Яковлєв) - 1:0, 20:52 Малкін (Кулемін, Тихонов - більш.) - 2:0, 47:36 Кутузов (Кулемін, Малкін) - 3:0

Воротарі: Бобровський - Юе

Кидки: 28 - 16

Штраф: 12 - 18

Росія: Бобровський (Василевський); Зубарєв, Денисов, Кутузов, Яковлєв, Чудінов, Бєлов, Медведєв; Тихонов, Малкін, Тесляров, Заріпов, Калінін, Кульомін, Анісімов, Широков, Дадонов, Бурмистров, Шипачьов, Кузнєцов, Овечкін.

Франція: Юе (Арді); Манавьян, Авітю, Дьєде-Фовель, Амар, Жаніль, Шакіашвілі, Беш; Трей, Флері, Меньє, Тардиф, С. Да Коста, Руссель, Хендерсон, Дерозьє, Ріц, Белльмар, Гюттиг, Т. Да Коста.

Нагадаємо, що раніше першим півфіналістом чемпіонату світу стала Чехія, яка у напруженому матчі переграла США.