Donbass Open Cup-2016. Донбас розгромив Білого Барса

iSport.ua,  27 серпня 2016, 22:12
0
131

Завершився четвертий ігровий день у рамках передсезонного турніру "Кубок Донбасу".

У першому матчі сьогоднішнього ігрового дня в рамках передсезонного туру «Кубок Донбасу» Кременчук Дмитра Підгурського зустрічався з криворізьким Кривбасом, який із цього сезону пише свою історію і візьме участь у чемпіонаті України.

У першому періоді небезпечних моментів було дуже мало, а гол був лише один й у ворота віце-чемпіонів України. Під кінець першої двадцятихвилинки Рябенко потужно кинув по воротах, Захарченко відбив перед собою, а першим на добиванні виявився Секирко, який і відкрив рахунок у матчі.

У другому періоді кременчужці володіли істотною ігровою перевагою і змогли її втілити в дві шайби у ворота криворіжців. Вже на 19-й секунді другого періоду Кузьмик віддав хорошу передачу на Слиша, і білоруський легіонер зрівняв рахунок на табло. А за п'ять хвилин до другої перерви підопічні Дмитра Підгурського змогли вийти вперед завдяки реалізації чисельної переваги. Автором шайби у більшості став усе той самий Сергій Кузьмик, якому асистував Слиш.

У третьому періоді Кременчук так повірив у свій успіх, що не встиг розставити як слід на майданчику, як рахунок зрівнявся. На другій хвилині третьої двадцятихвилинки Селянин закинув чергову шайбу на турнірі. У середині періоду пристрасті на льоду так розпалилися, що переросли в бійку між чотирма хокеїстами: Романенко проти Черевача, а Слиш буцався з Черненко. Після бійки арбітр поєдинку провів усіх на лавку штрафників.

Здавалося б, що овертайму командам не минути, як за три хвилини до фінальної сирени криворіжці реалізували більшість зусиллями все того ж Селянина, який оформив дубль, зігравши на добиванні.

Для криворізької команди ця перемога стала другою на турнірі і вони піднялися на другу сходинку, а Кременчук також має шість очок, але поступається за особистими зустрічами Кривбасу.

ХК Кременчук - Кривбас 2: 3 (0: 1, 2: 0, 0: 2)

Шайби: 16:58 Секирко (Рябенко, Селянин) - 0: 1; 20:19 Слиш (Кузьмик) - 1: 1; 35:04 Кузьмик (Слиш - більш.) - 1: 2; 41:46 Селянин - 2: 2; 57:10 Селянин (Черненко) - 2: 3

Воротарі: Захарченко - Черепанов

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Ісаєнко, Романенко, Башко, Ігнатенко, Дегтярьов, Сірченко, Васильєв, Варивода; Коренчук, Кузьмик, Слиш, Кіча, Гніденко, Петранговський, Овчинников, Чернишенко, Коваленя, Микулко, Карпенко, Янішевський

Кривбас: Черепанов (Безхлібний); Рябенко, Магерів, Черевач, Катрич, Александров, Макрицький, Горлушко; Німенко, Черненко, Шереметьєв, Селянин, Секирко, Мазула, Слюсар, Вал. Алексюк, Підгурський, Савченко, Куцевич, Толканов, Рубан

У другому матчі ігрового дня господарі турніру і майданчики у Дружківці, донецький Донбас упевнено обіграв білоцерківського Білого Барса з рахунком 10: 2.

На гру з командою Костянтина Буценка, наставник донеччан поберіг своїх основних хокеїстів - Кочеткова, Бондарева і Шафаренка, але зате відзначимо повернення на лід Сергія Бабинця, який відновився після травми, а також місце у воротах зайняв Богдан Дьяченко.

У першому періоді вийшла відмінна боротьба двох команд на зустрічних курсах, в якому була зафіксована нічия з рахунком 2: 2. Відзначимо, що три з чотирьох шайб були закинуті в більшості. У решті двох періодах команда Анатолія Степанішева не залишила на Білому Барсі "каменя на камені», відправивши за сорок хвилин вісім шайб у ворота Власенко.

Після трьох матчів Донбас має у своєму активі дев'ять балів, а білоцерківська команда після чотирьох набрала всього лише два бали.

Білий Барс - Донбас 2:10 (2: 2, 0: 3, 0: 5)

Шайби: 4:40 Большаков (Побєдоносцев, Єгоров - більш.) - 0: 1; 7:20 Дворецький (Разумов) - 1: 1; 13:51 Гаврик (Толстушко, Горище - більш.) - 1: 2; 17:03 Дворецький (А. Люльчук, Разумов - більш.) - 2: 2; 23:30 Большаков (Єгоров, Горище) - 2: 3; 34:09 Захаров (Толстушко, Побєдоносцев) - 2: 4; 39:15 Ворона (Вл. Алексюк) - 2: 5; 43:57 Свищев (Кугут) - 2: 6; 49:12 Большаков (Буценко, Бабинець) - 2: 7; 54:13 Єгоров (більш.) - 2: 8; 55:50 Захаров (Гаврик) - 2: 9; 57:55 Бабинець (Рамазанов) - 2:10

Воротарі: Власенко - Дьяченко

Білий Барс: Власенко (Краснопільський); Благой, Поцелуєнко, Сухонос, А. Люльчук, Дворецький, Гриценко, Тонковид, Логачов; Печерських, Ромащенко, Лісників, Черемнов, Разумов, Генералів, Мкртчян, Даниленко, Сеник, Шевченко, Найдьонов, Ружников

Донбас: Дьяченко (С. Люльчук); Побєдоносцев, Таран, Вл. Алексюк, Кугут, Петрухно, Толстушко, Григор'єв; Рамазанов, Большаков, Єгоров, Дамянюк, Буценко, Бабинець, Горище, Захаров, Гаврик, Ворона, Мазур, Свищев