iSport.ua,  2 листопада 2016, 23:29
0
60

Відбувся другий на черзі поєдинок 16-го туру української хокейної ліги.

Якщо перший і центральний поєдинок 16-го туру чемпіонату України між Донбасом і київськими Дженералз не відбувся через фінансові проблеми киян, то другий матч між аутсайдерами Білим Барсом і Витязем пройшов успішно. Відзначимо, що до цього протистояння після перших трьох кіл української хокейної ліги у Білого Барса шість очок, а у Витязя три бали. Найцікавіше обидві команди набирали очки виключно в матчах між собою.

У першому періоді харків'яни були на голову сильнішими за своїх опонентів з Білої Церкви, і ця перевага позначилася в рахунку на табло. Після першої двадцятихвилинки Білий Барс горів з рахунком 0:4, а в гостей з Харкова голами відзначилися Максименко і Лазаренко, а Єфремов і поготів оформив дубль. Також відзначимо, що вже на 17-й хвилині тренерський штаб змінив Краснопольського, який пропустив три шайби, а замість нього на майданчику з'явився Власенко.

У другому періоді господарям вдалося вирівняти гру, але від того мало що змінилося, адже результат матчу був вирішений ще до першої перерви. У другій двадцятихвилинці команди обмінялися закинутими шайбами. На гол гостей у виконанні Ханіна гості відповіли результативним кидком Печерських.

Ну а в третьому періоді харків'яни довели поєдинок до логічної перемоги, закріпивши свою перевагу шостою закинутою шайбою, яку записав собі в актив Міхеєнок.

Отже, матч завершився крупною перемогою харківського Витязя, для якого ця перемога стала першою в поточному сезоні в гостях. Завдяки цьому вони набрали шість очок і за додатковими показниками випереджають у турнірній таблиці Білий Барс, відправляючи білоцерківців на останнє місце.

Білий Барс - Витязь 1:6 (0:4, 1:1, 0:1)

Шайби: 2:17 Максименко (Сірченко, Ханін) - 0: 1; 9:16 Лазаренко (Матвієнко) - 0: 2; 16:28 Єфремов (Посєвін) - 0: 3; 19:43 Єфремов (Максименко, Посєвін) - 0: 4; 28:30 Ханін (Лазаренко, Міхеєнок) - 0: 5; 32:15 Печерських (А. Люльчук) - 1: 5; 53:13 Міхеєнок (Ханін) - 1: 6

Воротарі: Краснопольський (Власенко, 16:28) - Напненко

Кидки: 17 - 33

Штраф: 12 - 16