iSport.ua,  6 листопада 2016, 19:21
0
82

Відбулися два поєдинки 17-го туру української хокейної ліги.

Відбулися чергові поєдинки чемпіонату України, в яких лідери не втратили очки і здобули перемоги.

У першому поєдинку зійшлися харківський Витязь і криворізький Кривбас, в якому гості з Кривого Рогу не залишили шансів команді Віталія Литвиненка.

У стартовому періоді криворіжці забезпечили собі комфортну перевагу, провівши три шайби у ворота харків'ян. Спершу на 12-й хвилині Сергій Черненко відзначився у рівних складах, а через кілька хвилин рахунок подвоїв В'ячеслав Макріцький, забивши в меншості, а потім відзначився Костянтин Рябенко у більшості.

У другому періоді гості з Кривого рогу не збиралися зупинятися і закинули ще шість шайб у ворота харківської команди, а гравці Витязя відповіли трьома результативними кидками. У криворіжців закинуті шайби в активі Слюсаря, Алексюка та Підгурського, а Секирко оформив дубль. Також відзначимо другу закинуту шайбу Черненка, на рахунку якого також дубль. У господарів голи до свого активу записали Микита Попов і Роман Сальников.

У третьому періоді команди заспокоїлися, але солідна перевага залишилася за командою Олександра Куликова, яка вилилася у ще одну закинуту шайбу у ворота В'язовова, який замінив Напненка після шостої пропущеної шайби у другому періоді. Єдина закинута шайба криворіжців вузаключній двадцятихвилинці на рахунку Олександра Селянина, який за гру набрав шість очок за результативність. Також відзначимо, що в кінцівці поєдинку 18-річний форвард Кривбасу Микита Коваленко заробив буліт, але не зміг переграти В'язовова у воротах харків'ян.

Таким чином, Кривбас набрав 34 очки і знаходиться на другому місці, відстаючи від лідируючого Донбасу на одне очко, але у донеччан є гра в запасі. Витязь, у свою чергу, має у своєму активі шість очок і знаходиться на передостанньому місці, випереджаючи Білий Барс за додатковими показниками.

Витязь - Кривбас 2:10 (0:3, 2:6, 0:1)

Шайби: 11:46 Черненко (Німенко, Селянин) - 0:1, 14:15 Макріцький (Савченко, Селянин - менш.) - 0:2, 16:54 Рябенко (Черненко, Селянин - більш.) - 0:3, 30:42 Секирко (Савченко, штовхання) - 0: 4, 31:30 Черненко (Німенко, Селянин) - 0: 5, 32:44 Секирко (Савченко, Толканов) - 0:6, 33:12 Попов (Міхеєнок, Лазаренко ) - 1:6, 35:03 Слюсар (Селянин, Алексюк - більш.) - 1:7, 36:42 Алексюк (Магерів, Рябенко) - 1:8, 37:16 Сальников (Попов, Кривонос) - 2:8 , 39:40 Підгурський (Алексюк, Катрич) - 2:9, 53:49 Селянин (Німенко, Рябенко) - 2:10

Воротарі: Напненко (В'язів, 32:44) - Безхлібний

Витязь: Напненко (В'язів - з 32:44); Сірченко-Кобиков, Сальников-Н.А.Попов-Кривоніс; Н.С.Попов-Декало, Ханін-Лазаренко-Міхейонок; Матвієнко-Муль, Посєвін-Максименко-Єфремов; Кривда, Одноворченко, Миколенко.

Кривбас: Безхлібний (Черепанов); Александров-Катрич, Караульщук-Алексюк-Слюсар; Магерів-Рябенко, Селянин-Черненко-Німенко; Черевач-Макріцький; Підгурський-Секирко-Савченко; Толканов, Коваленко-Куцевич-Рубан.

У другому і центральному матчі 17-го туру Кременчук зустрічався з чинним чемпіоном України - Донбасом.

У першому періоді донецька команда більше володіла шайбою і створила більше гольових моментів біля воріт суперника. У підсумку заслужено закинула дві шайби у ворота молодого голкіпера Петленка зусиллями Бабинця і Никифорова, яким асистували новачки команди Ігор Шаманський і Віталій Лялька відповідно.

З перших хвилин другого періоду місце у воротах Кременчука зайняв воротар збірної України Едуард Захарченко, який відбув свою дискваліфікацію. Вже на третій хвилині другого періоду кременчужани змогли відіграти одну шайбу завдяки голу Петранговського, який замкнув передачу Ковалені із-за воріт. У середині двадцятихвилинки Коваленя міг зрівняти рахунок, але не зміг реалізувати буліт за фол Микити Буценка. Потім за три хвилини до другої перерви господарі і зовсім зрівняли рахунок і, що найцікавіше, зробили вони це в меншості, а відзначився Варивода, який із кола вкидання потрапив точно в кут воріт Царегородцева.

У третьому періоді команди грали дуже обережно і було видно, що гра йде до першої забитої шайби, яка може стати переможною. У підсумку на екваторі періоду гравці Донбасу помилилися перед своїми воротами, а Коренчук у дотик розстріляв ворота донеччан, тим самим принісши перемогу своїй команді.

Таким чином, підопічні Дмитра Підгурського вийшли на чисте перше місце в турнірній таблиці УХЛ, перервавши п'ятиматчеву переможну серію Донбасу, який знаходиться на третьому місці.

Кременчук - Донбас 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)

Шайби: 16:20 Бабинець (Шаманський, Захаров) - 0:1, 18:34 Нікіфоров (Лялька, Шафаренко) - 0:2, 22:22 Петранговський (Коваленя, Гриценко) - 1:2, 36:12 Варивода (Петранговський, Коваленя - менш.) - 2:2, 49:52 Коренчук - 3:2

Воротарі: Петленко (Захарченко, 20:00) - Царегородцев

Штраф: 14 - 14

Кременчук: Петленко (з 20:01 Захарченко); Башко - Дегтярьов, Коренчук - Кузьмик - Слиш, Ісаєнко - Ігнатенко, Чернишенко - Гніденко - Кирющенков, Романенко - Варивода, Луговий - Карпенко - Янішевський, Мельников - Савицький, Коваленя - Гриценко - Петранговський

Донбас: Царегородцев; Побєдоносцев - Яковлевс, Р.Благой - Шафаренко - Кочетков, Толстушко - Вл.Алексюк, Никифоров - Буценко - Лялька, Кугут - Хакимов, Захаров - Шаманський - Бабинець, Петрухно - Таран, Єгоров - Мазур - Рамазанов