iSport.ua,  22 грудня 2016, 22:05
0
49

Відбувся другий поєдинок 26-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому претендент на чемпіонство Кременчук у гостях впевнено розібрався з київськими Дженералз, які продовжують виступи в форматі молодіжної команди.

Уже після закінчення першого періоду гості впевнено лідирували в рахунку, відправивши у ворота Дороша три шайби зусиллями Гаврика, Кірющенкова і Башка.

У другому періоді команда Дмитра Підгурського не збиралася зменшувати обороти і довела рахунок до принизливого, забивши ще сім шайб у ворота Генералів.

У заключній двадцятихвилинці рахунок довго тримався нічийним, але все-таки два голи гравці Кременчука забили. Підсумковий рахунок 12:0 на користь гостей із Кременчука.

У складі переможців виділимо Владислава Гаврика, який оформив хет-трик, а також Артема Гніденка, на рахунку якого чотири результативні передачі. Також відзначимо голкіпера кременчужан Олега Петрова, який зіграв проти своєї колишньої команди й оформив другий шатаут у нинішньому сезоні.

Таким чином, Кременчук після 26 ігор набрав 60 очок і перебуває на другій сходинці в турнірній таблиці УХЛ, відстаючи від Донбасу, що лідирує, на шість очок. Відрив від третього місця, на якому перебуває Кривбас, становить уже 18 балів.

Дженералз - ХК Кременчук 0:12 (0:3, 0:7, 0:2)

Шайби: 1:04 Гаврик (Гніденко, Кирющенков) - 0: 1; 11:58 Кирющенков - 0: 2; 14:29 Башко (Коренчук, Слиш) - 0:3; 22:38 Янішевський (Петранговський) - 0: 4; 26:15 Чернишенко (Петранговський) - 0:5; 27:16 Слиш - 0: 6; 27:58 Гриценко (Слиш) - 0: 7; 32:02 Коренчук (Башко - більш.) - 0: 8; 36:24 Слиш (Гриценко, Коренчук) - 0: 9; 37:57 Гаврик (Гніденко - більш.) - 0:10; 54:57 Ігнатенко (Ісаєнко, Гніденко) - 0:11; 58:46 Гаврик (Ісаєнко, Гніденко - більш.) - 0:12

Воротарі: Дорош (Позинич, 27:16) - Петров

Кидки: 19 - 38

Штраф: 28 - 10