ТМ. Україна U18 сильніша від Польщі і Спарти

iSport.ua,  29 грудня 2016, 23:24
0
132

Підопічні Олега Ігнатьєва провели ще два поєдинки на міжнародному турнірі в Угорщині.

Сьогодні юніорську збірну України чекали два поєдинки на турнірі «Кубок чотирьох націй», який проходить в Будапешті. Нагадаємо, що вчора наша збірна здобула перемогу над господарями турніру - угорцями з рахунком 4:1.

У першому матчі українці зустрічалися з однолітками з Польщі.

Вже на третій хвилині першого періоду Магьєра вивів поляків вперед, але вже через хвилину Мороз зрівняв рахунок. Потім протягом двох хвилин з 14-ї по 16-ту поляки двічі розписалися у воротах Гурка, в результаті чого він був замінений на Оганджаняна. Спершу результативний кидок вдався Йожвіку, а ще через хвилину номінальні гості реалізували більшість зусиллями Бізацкі. Українці не здавалися і ще до першої перерви змогли відіграти одну шайбу, завдяки точному кидку Матейченка.

У другому періоді наші гравці вже не допускали таких помилок біля своїх воріт, які залишили сухими і при цьому двічі закинули у ворота польської збірної. Знову головним героєм для нашої збірної став Пересунько, який оформив дубль.

Ну, а в третьому періоді українські юніори закинули ще одну шайбу зусиллями все того ж Пересунька, який оформив хет-трик і встановив остаточний рахунок на табло - 5:3.
Україна U-18 - Польща U-18 5:3 (2:3, 2:0, 1:0)

Шайби: 2:46 Магьєра (Кам'янецького, Мальчевський) - 0: 1, 3:48 Мороз (Бабчук, табашнікі) - 1:1, 14:08 Йожвік (Мальчевський) - 1:2, 15:13 Бізацкі (Жигмунта, Новоріта - більш.) - 1:3, 19:07 Матейченко (Пересунько, Кривошапкин) - 2:3, 22:31 Пересунько (Кривошапкин, Савченко) - 3:3, 35:51 Пересунько (Матейченко - більш.) - 4:3, 50:06 Пересунько (табашнікі) - 5:3

Кидки: 40 - 25

Штраф: 10 - 12

Україна: Гурко (Оганджанян, 15:36). Горлушко - Козачук, табашнікі - Бабчук, Фірсов - Савченко, Швачка. Ступак - Морозов - Чорний, Поліщук - Мороз - Батрин, Матейченко - Кривошапкин - Пересунько, Серьоженко - Зік - Гуменюк

У другому матчі збірна України з таким же рахунком 5:3 добула перемогу над молодіжним складом празької Спарти. Зазначимо, що цю зустріч наші гравці проводили на тлі втоми, оскільки між цими іграми пройшло трохи більше двох годин.

У стартовому періоді наші хлопці не відразу увійшли в гру, тому перевага була у чеської команди, яка змогла закинути дві шайби в ворота Гурка. Авторами закинутих шайб у чехів стали Войнар і Флідр.

Наша збірна прокинулася на екваторі другого періоду, коли українці на протязі п'яти хвилин тричі розписалися у воротах Спарти. Точними кидками відзначилися Пересунько, Поліщук і Морозов. Номінальні гості змогли відповісти лише єдиною шайбою у виконанні Флідра за хвилину до другої перерви.

У третьому періоді наші гравці частенько отримували видалення, але змогли витримати натиск чехів в меншості, а потім і двічі розписатися у воротах суперника зусиллями Кривошапкина і Чорного.

Таким чином, команда Олега Ігнатьєва займає перше місце в групі і виходить у фінал турніру, де завтра зіграє з тією ж чеською Спартою.
Україна U-18 - Спарта U-18 5:3 (0:2, 3:1, 2:0)

Шайби: 2:05 Войнар (Роушек, Шішолак) - 0:1, 14:27 Флідр (Гавлін -Велика.) - 0:2, 30:58 Пересунько - 1:2, 32:19 Поліщук (Батрин, Мороз) - 2:2, 34:24 Морозов (Чорний, Ступак) - 3:2, 38:48 Флідр - 3:3, 49:49 Кривошапкин (Козачук, Матейченко) - 4:3, 55:31 Чорний (Морозов, Савченко) - 5:3

Кидки: 31 - 38

Штраф: 14 - 8

Україна: Гурко. Горлушко - Козачук, табашнікі - Бабчук, Фірсов - Савченко, Швачка. Ступак - Морозов - Чорний, Поліщук - Мороз - Батрин, Матейченко - Кривошапкин - Пересунько, Серьоженко - Зік - Гуменюк