iSport.ua,  7 лютого 2020, 13:35
0
379

Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні відбудуться без українських хокеїстів.

Збірна України зазнала розгромної поразки від збірної Польщі в кваліфікаційному олімпійському турнірі і остаточно втратила шанси на вихід з групи.

Україна дисципліновано розпочала поєдинок, діючи від оборони і дочекалася свого шансу - на 16-й хвилині Павло Таран кидком від синьої лінії відкрив рахунок і вивів нашу команду вперед.

На жаль, дотерпіти до перерви нашим хокеїстам не вдалося - за 24 секунди до кінця періоду Дзюбинський заштовхав шайбу за лінію воріт.

У другому періоді українці пропустили ще двічі, причому третю шайбу поляки нам закинули в меншості.

Третій період перетворився на формальність - Польща ще тричі закинула шайбу в наші ворота і виграла 6:1.

Напередодні, нагадаємо, Україна програла Казахстану 8:1. Саме Казахстан з Польщею розіграють між собою єдину путівку в наступний раунд олімпійського відбору. Україна в неділю, 9 лютого, зіграє з Нідерландами.

Польща - Україна - 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Шайби: 0:1 - 15:45. Таран (Алексюк, Буценко), 1:1 - 19:34. Старжинський (Дзюбинський), 2:1 - 27:19. Пшігодскі (Вайда, Марзец), 3:1 - 35:55. Марзец, мен.

4:1 - 40:44. Колуш, бол., 5:1 - 52:16. Капіца (Цюра, Беттахар), 6:1 - 55:11. Коморські,

Україна: Кучер, Гордюшин (вр.); Алексюк - Таран, Бабинець - Буценко - Благой; Мережко - Пангелов-Юлдашев, Міхнов - Кривошапкин - Німенко; Толстушко - Александров, Савченко - Гриценко - Ворона; Романенко - Григор'єв, Янішевський - Ромащенко - Костиков.