Текст: ,  17 грудня 2021, 14:54
0
84
Україна програла Словенії

"Синьо-жовті" не змогли зіграти на рівних із лідером турніру в дивізіоні ІВ, який триває в Естонії.

Збірна України розгромно програла команді Словенії на молодіжному чемпіонаті світу U-20 з хокею у дивізіоні ІВ.

Українці змогли на рівних протистояти лідеру турніру лише у перші 11 хвилин, після яких на табло світилося 1:1.

Після цього словенці взяли ініціативу до своїх рук. Ще до першої перерви вони забили у ворота нашої команди ще три шайби. Після другої 20-хвилинки рахунок був уже 6:2.

А фінальна сирена зафіксувала перемогу Словенії 8:4 та команда достроково, за тур до закінчення змагань в Естонії забезпечила собі підвищення у класі. Україна ж уберегла себе від зниження. Останній матч проти збірної Польщі буде для неї формальністю.

Хокей. Чемпіонат світу U-20. Дивізіон ІВ

Україна U-20 – Словенія U-20 – 4:8 (1:4, 1:2, 1:2)

Шайби: 10:18 Машич (Меле, Повс) - 0:1, 10:47 Панасенко (Царковський) - 1:1, 12:16 Гомбоч (Претнар, Машич) - 1:2, 15:03 Торок - 1:3, 19:48 Махковець (Гомбоч) – 1:4, 25:45 Махковець (Черне, Машич) – 1:5, 27:15 Симчук (Коржилецький, Чолач) – 2:5, 31:44 Бургар (Черне, Гомбоч) - 2:6, 46:28 Бродник (Гомбоч, Торок) - 2:7, 50:13 Варава (Панасенко, Палійчук) - 3:7, 53:02 Жежел (Повс, Машич) - 3:8, 55:09 Коржилецький (Гончаренко, Симчук) – 4:8.