НХЛ: Баффало перервав "чорну серію", Рейнджерс сильніший за Лос-Анджелес

0
204
НХЛ: Баффало перервав  чорну серію , Рейнджерс сильніший за Лос-Анджелес
Лос-Анджелес не зміг стримати тиск Рейнджерс

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулися два матчі регулярного чемпіонату.

Усе добре і погане колись закінчується. Так трапилося і з безвиграшною серією Баффало. Довгих вісім матчів команда не знала радості перемог і опустилася за цей час майже на дно турнірної таблиці.

І ось минулої ночі "шаблі" нарешті змогли перервати свою "чорну серію". Відбулося це у гостьовому матчі з Монреалем, де розлючені невдачами хокеїсти буквально змели господарів із майданчика, розгромивши їх з рахунком 7:2.

У другому матчі ігрового дня Рейнджерс, також у гостях, зумів здобути вольову перемогу над Лос-Анжелесом 5:3, програючи після першого періоду 0:2.