НХЛ: Детройт громить Тампу, Едмонтон - Даллас

Текст: ,  22 грудня 2022, 09:57
0
183
Вегас обіграв Аризону

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося сім матчів регулярного чемпіонату.

Розгромами Тампи та Далласа відзначився черговий ігровий день у НХЛ. Причому обидва клуби провалили кінцівки матчів, поступившись своїм суперникам в останньому відрізку.

"Блискавки" гостювали у Детройті та два періоди грали з господарями на рівних - 3:3. Проте в останньому "червоному крилу" вдався ривок у рахунку, на який у Тампи відповіді не знайшлося - 7:4 на користь Детройта, який перериває свою шестиматчеву програшну серію.

За подібним сценарієм тривала зустріч і в Далласі. Місцеві "зірки" нарівні грали із заїжджими хокеїстами Едмонтона два періоди - 3:3. Але "нафтовикам" чудово вдалася остання двадцятихвилинка. 6:3 - на користь Едмонтона.