НХЛ: Бостон сильніший за Кароліну, Лос-Анджелес і Сент-Луїс закинули 13 шайб

Текст: ,  27 березня 2023, 09:35
0
204
Сент-Луїс дав бій у Лос-Анджелесі

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулося п'ять матчів регулярного чемпіонату.

Бостон остаточно зняв із порядку денного питання про переможця регулярного чемпіонату НХЛ. "Ведмеді" здолали свого головного конкурента Кароліну, причому зробили це в гостях.

Зазначимо, що "урагани" відчайдушно чинили опір і змогли перевести гру в овертайм, програючи після двох періодів 1:3. Проте гості все одно дотиснули суперника до серії булітів. Це була сьома поспіль перемога Бостона у чемпіонаті.

Також відзначимо гру у Лос-Анджелесі. Місцеві "королі" жваво розпочали матч проти Сент-Луїса, який гостював, вигравши перший період 5:1. Це, мабуть, зіграло з ними злий жарт, оскільки гості також розгромно 3:0 виграли другий відрізок. В результаті таких "гойдалок" глядачі в Каліфорнії побачили відразу 13 забитих шайб і перемогу своїх улюбленців з рахунком 7:6.