Флорида вперше перемогла Вегас у фіналі НХЛ

0
959
Флорида здолала Вегас на своєму майданчику

"Пантери" поновили інтригу у вирішальній серії за хокейний Кубок Стенлі.

Флорида скоротила відставання від Вегасу у фіналі плей-оф Національної хокейної ліги. Минулої ночі "пантери" вперше перемогли суперника у серії. Сталося це на майданчику представників Східної конференції.

Після двох періодів господарі поступались "золотим лицарям", утім змогли зрівняти рахунок, перевести гру до овертайму, де і вирвали перемогу. Після цього результату Вегас все ще попереду у протистоянні 2:1, наступний матч між командами відбудеться також у Флориді 11 червня.

НХЛ. Плей-оф. 9 червня

Флорида – Вегас – 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 - 4 Монтур (Е.Стаал, Ткачак), 1:1 - 16 Стоун (Теодор, Маршессо), 1:2 - 34 Маршессо (Стоун, Айкел), 2:2 - 57 Ткачак (Екблад, Верхеге) ), 3:2 – 64 Верхеге (Форслінг, Беннетт)

Рахунок у серії: 1-2