Кубок Стенлі: Піттсбург пройшов Філадельфію

0
6
Пінгвіни продовжують боротьбу за Кубок Стенлі

Сьогодні ввечері, 25 квітня, за океаном відбулася шоста гра серії між Pіttsburgh Penguіns і Phіladelphіa Flyers.

На Wachovіa Center гостювали непримиренні суперники Льотчиків - сусіди по Пенсільванії з Піттсбурга. Господарям для того, щоб уникнути вильоту із плей-офф потрібна була перемога.

У першому періоді підопічні Джона Стівенса довго не могли пробити кіпера гостей Марка-Андре Флері, однак ближче до кінця 20-хвилинки у воротах гостей з інтервалом в 51 секунду побували дві шайби. Спочатку Майк Кнубл вдало зіграв на добиванні, а трохи пізніше Джоффрі Лупул зняв павутину з дев'ятки воріт, які захищав Флері.

Однак у другому періоді гості помітно додали. Незважаючи на те, що Денні Брієр збільшив рахунок до 3:0, Пінгвіни досить швидко зрівняли рахунок. Відзначимо, що гол+пас на рахунку українця Руслана Федотенка, що починав свою заокеанську кар'єру саме у Філадельфії. На початку третього періоду Сергій Гончар потужним кидком вивів гостей уперед, а на останній хвилинах матчу капітан гостей Сидні Кросбі закинув у порожні ворота п'яту шайбу й вивів свою команду в другий раунд плей-офф.

Таким чином, Пінгвіни другий рік підряд проходять Льотчиків у плей-офф Кубку Стенлі. Суперник Піттсбурга визначиться в найближчі два дні.

ВІДЕО: Коламбус склав зброю

Phіladelphіa - Pіttsburgh - 3:5 (2:0, 1:3, 0:2)

1:0 Кнубл (М.Річардс) 17:48, 2:0 Лупул (Жіру, Брієр) 18:39, 3:0 Брієр (Сімон Ганьє, Тімонен) 24:06 більш., 3:1 Федотенко (Малкін) 24:35, 3:2 Ітон (Кеннеді, Федотенко) 26:32, 3:3 Кросбі (Герін, Летанг) 36:59, 3:4 Гончар (Малкін, Орпік) 42:19, 3:5 Кросбі 59:32 - порожні ворота.

Рахунок у серії 2:4

Нагадаємо, раніше путівки в другий раунд одержали хокеїсти Vancouver Canucks, Boston Bruіns і Detroіt Red Wіngs.