Гарячі піренейці. Збірну Іспанії з футболу оштрафують за грубу гру і бійку на Олімпіаді

0
11
Іспанців звинуватили в грубій грі

Футбольну олімпійську збірну Іспанії чекають санкції з боку FIFA, повідомляє AP.

У неділю ввечері, 29 липня, у матчі 2-го туру групового турніру з Гондурасом (0:1) піренейці отримали сім жовтих карток і постійно апелювали до арбітра, в тому числі вимагаючи призначити пенальті у ворота суперників.

Крім того, під час перерви в підтрибунних приміщеннях зав'язалася невелика бійка за участю гравців обох збірних.

Нагадаємо, в неділю, 29 липня, Іспанія мінімально поступилася Гондурасу в матчі групового раунду Олімпіади-2012, і таким чином втратила шанси на вихід в чвертьфінал.

За матеріалами: Спорт-Экспресс

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні