Олімпіада. Всі медалі та рекорди 31 липня

1 серпня 2012, 01:10
0
13
Фелпс став рекордсменом за кількістю олімпійських медалей, завоювавши золото у складі збірної США

У вівторок, 31 липня, на Олімпіаді в Лондоні були розіграні 15-ть комплектів нагород. СПОРТ bigmir) net пропонує вашій увазі всі результати.

Лідерство в неофіційному командному заліку продовжує утримувати Китай. На рахунку спортсменів з Піднебесної 23 медалі, 13 з яких золотих, шість срібних і чотири бронзові.

Лондон-2012

31 липня

Кінний спорт, командне триборство

Німеччина завоювала першу медаль найвищої проби на Олімпіаді в Лондоні. Варто зазначити, що срібло в цій дисципліні дісталося й онучці британської королеви Єлизавети II.

1. Німеччина - 133,70 штрафного очка

2. Великобританія - 138,20

3. Нова Зеландія - 144,40

Стендова стрільба, чоловіки, скіт

Данія і Катар завоювали перші медалі Ігор. Примітно, що бронза в скіті дісталася знаному автогонщику.

1. Вінсент Хенкок (США) - 148

2. Андерс Голдінг (Данія) - 146

3. Нассер Аль-Аттія (Катар) - 144

Дзюдо, жінки, до 63 кг

Першу для Словенії медаль на Олімпіаді-2012 завоювала Урска Жолнір.

1. Урска Жолнір (Словенія)

2. Сюй Лілі (Китай)

3. Жевріз Еман (Франція)

3. Йоші Уено (Японія)

Дзюдо, чоловіки, до 81 кг

Перемогу святкував представник Південної Кореї Кім Че Пум.

Для Німеччини срібло Бішофа стало третім.

Росіянин Іван Ніфонтов програв в 1/2 фіналу, а в матчі за 3-е місце переграв японця Накаї. Ніфонтов приніс Росії третю медаль в дзюдо - до цього були дві золоті.

Кінний спорт, індивідуальне триборство

Друге золото за день для Німеччини завоював Міхаель Юнг.

1. Міхаель Юнг (Німеччина) - 40,60 штрафного бала

2. Сара Алготссон Остхольт (Швеція) - 43,30

3. Сандра Ауффарт (Німеччина) - 44,80

Стрибки у воду, жінки, синхрон, вишка

У синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки перемогу святкували китаянки.

1. Чен Рулін / Ван Хао (Китай) - 368,40 балів

2. Паола Санчес Еспіноса / Алехандра Ороско Лосано (Мексика) - 343,32

3. Меган Бенефіто / Розелін Фільон (Канада) - 337,62

Гребний слалом, чоловіки, каное-одиночка

У змаганнях каное-одиночок в гребному слаломі перемогу здобув француз Тоні Естанге, ставши триразовим олімпійським чемпіоном.

1. Тоні Естанге (Франція) - 97,06 бала

2. Сідеріс Тасіадіс (Німеччини) - 98,09

3. Міхала Мартікана (Словаччина) - 98,31

Спортивна гімнастика, жінки, командне багатоборство

У змаганнях зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві золоті нагороди завоювали американські спортсменки.

1. США - 183.596

2. Росія - 178.530

3. Румунія - 176.414

Важка атлетика, жінки, до 63 кг

Золоту нагороду у дисципліні завоювала представниця Казахстану Майя Манеза.

Російська важкоатлетка Світлана Царукаєва завоювала срібну медаль на Олімпійських іграх в Лондоні. У вівторок Царукаева, яка виступає у ваговій категорії до 63 кг, показала результат 237 кг.

Бронза у канадки Крістін Жирар (236).

Важка атлетика, чоловіки, до 69 кг

На турнірі з важкої атлетики серед чоловіків у ваговій категорії до 69 кг золото виграв китаєць Лінь Цінфен.

1. Лінь Цінфен (Китай)

2. Тріятно Тріятно (Індонезія)

3. Разван Мартін (Румунія)

Фехтування, чоловіки, рапіра

Китайський спортсмен Лей Шен виграв змагання з фехтування на рапірі.

1. Лей Шен (Китай)

2. Аляелдін Абдуелькассем (Єгипет)

3. Цой Пен Чхоль (Південна Корея)

Плавання

Жінки, вільний стиль, 200 м

Сьогодні, 31-го липня, американка Еллісон Шмітт завоювала золоту медаль Олімпіади-2012 у плаванні на 200 метрів вільним стилем, встановивши новий рекорд ..

Другою фінішувала француженка Каміль Мюффо, третьою - Бронте Барратт (Австралія). Росіянка Вероніка Попова стала шостою.

Чоловіки, батерфляй, 200 м

Переможцем на дистанції 200 метрів батерфляєм став південноафриканець Чад Ле Кло. Американець Майкл Фелпс виграв срібну медаль, яка стала для нього 18-ю олімпійською нагородою. За цим показником він наздогнав радянську гімнастку Ларису Латиніну.

1. Чад Ле Кло (ПАР) - 1 хвилина 52,96 сек

2. Майкл Фелпс (США) - 1.53,01

3. Такесі Мацуда (Японія) - 1.53,21

Чоловіки, вільний стиль, естафета 4х200 м

Американці виграли естафету 4х200 метрів. Майкл Феллпс став абсолютним рекордсменом за кількістю олімпійських нагород - на його рахунку 19 медалей.

1. США - 6.59,70

2. Франція - 7.02,77

3. Китай - 7.06,30

Жінки, комплекс, 200 м

16-річна китайська спортсменка Є Шівень завоювала золоту медаль, перемігши у фіналі комплексного плавання на дистанції 200 м.