Олімпійський бокс. Супертяжі у вогні

7 серпня 2012, 08:54
0
8

Дуже цікавими стали поєдинки чвертьфінальної стадії в суперважкій вазі на Олімпійських Іграх в Лондоні, що відбулися в понеділок, 6 серпня.

У першому поєдинку суперважкої частини вечора зустрілися азербайджанець Магомедрасул Меджидов і представник Росії Магомед Омаров. Перші два раунди пройшли в рівній боротьбі - боксери постійно обмінювалися важкими ударами, але явної переваги не було у жодного з них. На третій раунд боксери виходили за мінімальної переваги Омарова (7:6), але заключну трихвилинку набагато краще провів Меджидов, який і здобув заслужену перемогу з рахунком 17:14.

Суперником Меджидова у півфінальній стадії Олімпійських Ігор стане італієць Роберто Каммарелле, який в чвертьфіналі в дуже непростому поєдинку переміг марокканця Мохаммеда Арджауї.

Незважаючи на дуже велику кількість зайвої ваги і зовсім неатлетичний зовнішній вигляд, Арджауї був дуже швидкий - добре рухався і час від часу вибухав несподіваними атаками, а при спробах Каммарелле зблизитися входив у клінч. Втім, вищий клас італійця таки позначився, і він здобув перемогу з мінімальним відривом - 12:11.

У третьому чвертьфінальному поєдинку суперважкої ваги зійшлися представник Казахстану з українським корінням Іван Дичко і канадець Саймон Кін. Як і в поєдинку 1/8 фіналу, в цьому бою Дичко знову продемонстрував висококласний бокс - він сповна використав свою перевагу в зрості та довжині рук, добре працюючи джебом і відмінно рухаючись. Не раз ловив він канадця і на контратаках, а в кінці першого раунду рефері навіть відрахував Кіну стоячий нокдаун після важкого правого удару у виконанні Івана Дичка. У другому і третьому раундах Іван лише закріпив свою перевагу, здобувши загальну перемогу з розгромним рахунком 20:6.

В останньому поєдинку вечора зійшлися два гіганти - китаєць Жанг Жилей і британець Ентоні Джошуа (дійсно сильний боксер, який ні в яке порівняння не йде зі своїм скандальним земляком Ентоні Огого). У першому раунді бій проходив переважно на дальній дистанції, де Джошуа був трохи активнішим і точнішим за китайця, а в другому Жилей пішов у наступ і нав'язав британцеві розмін ударами, який закінчився найефектнішим моментом всього боксерського вечора - точним правим боковим у підборіддя Жилея, який відправив китайського боксера у важкий нокдаун. До честі Жилея, він зміг піднятися і продовжити бій, причому він не просто боровся за виживання, а намагався здобути перемогу. Втім, зробити цього йому не вдалося, тому що Джошуа також добре провів третій раунд і здобув загальну перемогу з рахунком 15:11.

Таким чином, у півфіналах зіграють Меджидов (Азербайджан) vs Камарелле (Італія) і Дичко (Казахстан) vs Джоуша (Великобританія). Бої відбудуться в п'ятницю.

За матеріалами: boxingnews.com.ua

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні