28 липня 2012, 21:09
0
9
Райан Лохте

Американець Райан Лохте завоював першу золоту медаль у плаванні на Олімпійських іграх в Лондоні.

У суботу, 28 липня, він здобув перемогу на дистанції 400 метрів комплексним плаванням з результатом 4 хв. 5,18 секунди. Другим став бразилець Тіаго Перрейра (4.08,86), третім – 17-річний японець Косуке Хагіно (4.08,94).

Багаторазовий олімпійський чемпіон Майкл Фелпс, який переміг зі світовим рекордом у цьому виді програми на Олімпіаді в Пекіні, потрапив у фінал з восьмим результатом, де показав четвертий час (4.09,28).

Нагадаємо, це вже восьмий комплект нагород Олімпіади, розіграний 28 липня.

Так, уже визначилися чемпіони у стрільбі з пневматичної гвинтівки у жінок і у стрільбі з пневматичного пістолета у чоловіків і груповій гонці на шосе. У змаганнях дзюдоїстів у ваговій категорії до 60 кг золото здобув росіянин Арсен Галстян. А в тому ж виді спорту у жінок перемогу святкувала представниця Бразилії.

Крім того, китаянка Ван Мінцзюань завоювала золоту медаль у змаганнях з важкої атлетики у ваговій категорії до 48 кг, а збірна Італії виграла змагання лучників.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні