Український борець Ібрагім Алдатов поступився в 1/8 фіналу

11 серпня 2012, 17:20
0
12

Український борець вільного стилю Ібрагім Алдатов, який виступає у категорії до 84 кг, у сутичці 1/8 фіналу поступився російському борцю Анзору Урішеву.

Росіянин виграв перший бал уже на початку сутички, витіснивши суперника за межі килима (1:0). Урішев не став утримувати перевагу, а продовжував атакувати, довівши перевагу до трьох балів (3:0).

Другий період Анзор почав із трибального прийому (3:0), але Алдатов зумів спочатку скоротити розрив (3:1, 3:2), потім зрівняти рахунок і виграти раунд - 4:3.

У вирішальному відрізку сутички Урішев відбив атаку суперника і провів контрприйом, заробивши два бали (2:0). Українець знову скоротив відставання (2:1), але росіянин добився переможної переваги - 4:1.

Ібрагім Алдатов сподівався на вихід Анзора Урішева у фінал, щоб мати можливість провести поєдинки за бронзові медалі, але у чвертьфіналі росіянин поступився представнику Ірану Ехсану Насеру Лашгарі й українець втратив шанс на бронзу.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net
СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні