12 серпня 2012, 15:39
0
14
Стівен Кіпротіч

У неділю, 12 серпня, Стівен Кіпротіч виграв золоту медаль Ігор-2012 в Лондоні в марафонському бігу, ставши другим Олімпійським чемпіоном в історії Уганди.

Він подолав 42 кілометри 195 метрів за 2 години 8 хвилин 1 секунду. Срібло та бронза дісталися кенійцям Абелю Кіру й Вілсону Кіпсангу Кіпротічу, які поступилися переможцю 26 секунд і 1 хвилину 36 секунд відповідно.

Кращий з українців - Олександр Сітковський - зайняв 12 місце (2:12:56). Віталій Шафар прибіг 29-м, а Віталій Бабарика - 59-м.

Нагадаємо, в неділю, 12 серпня, в останній день Олімпіади будуть розіграні 15 комплектів нагород. Одне золото Україні сьогодні вже приніс боксер Василь Ломаченко.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні