Азаров обіцяє нагородити не тільки медалістів Олімпіади

15 серпня 2012, 09:39
0
21
Українська делегація в Лондоні виступила гідно

Уряд обіцяє нагородити не тільки українських призерів Олімпіади, а й спортсменів, які посіли 4-6-ті місця.

Кабінет міністрів України нагородить усіх українських призерів Олімпійських ігор і тих спортсменів, які через несправедливе суддівство позбулися медалей, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми пишаємося нашими олімпійськими чемпіонами. Всіх медалістів, тих, хто зайняв почесні 4-6-ті місця, тих, кого несправедливе суддівство позбавило нагород, уряд всіх відзначить. Це моя позиція, я на цьому наполягаю", - сказав прем'єр, відкриваючи засідання уряду в середу.

Азаров задоволений результатами української збірної на Літніх Олімпійських іграх в Лондоні.

У той же час він вважає, що Україна може досягти кращих результатів, і для цього в країні починається реалізація 4-річної програми з підготовки Олімпійської збірної на літню Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, Олімпійська збірна України посіла 14-е місце в загальнокомандному заліку на Літніх Іграх 2012 року в Лондоні. В активі українських спортсменів 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових медалей (всього 20 нагород). Також багато спортсменів були близькі до медалей, але зайняли 4-6-ті місця.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні