Три золота та шість медалей. Всі українські герої дев'ятого дня Паралімпіади

0
29
Три золота та шість медалей. Всі українські герої дев ятого дня Паралімпіади
Оксана Хруль виграла золото

Дев'ятий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам багато медалей всіх видів проби.

За підсумками дев'ятого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 3 золотих, 1 срібної та 2 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 30 золотих, 19 срібних і 25 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

У чоловічому плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем український плавець Максим Веракса здобув вже третє золото в плаванні. Він і на цей раз виявився сильнішим за суперників з Росії та США.

У жіночому плаванні на дистанції 50 м батерфляєм зі світовим рекордом фінішувала Оксана Хруль, яка випередила двох китаянок. У цьому ж запливі наша Олена Федота припливла 4-ю.

Українка Оксана Зубковська, стрибнувши на 6,60 метрів, встановила світовий рекорд. Другою стала представниця Китаю Жия Юньтіксьян, а третьою - Ганна Конюк з Білорусі.

СРІБЛО

У жіночому плаванні на дистанції 50 м вільним стилем українка Ольга Свідерська поступилася тільки китаянці Жіангбо Ксіа, яка до того ж показала світовий рекорд.

БРОНЗА

Жіноча збірна з волейболу виграла матч за бронзову медаль у збірної Нідерландів з рахунком 3:0.

У чоловічому запливі на дистанції 200 м комплексом українець Данило Чуфаров виграв бронзову медаль, поступившись білорусу Ігорю Бокі та росіянину Роману Дубовому.