Олімпіада-2022: Нісканен виграв золото у лижних гонках

Текст: ,  11 лютого 2022, 12:24
0
110
Нісканен виграв золото у класиці

На Іграх відбувся розіграш медалей у лижних гонках на 15 км класичним стилем у чоловіків.

Лижник із Фінляндії Ійво Нісканен здобув упевнену перемогу на Олімпійських Іграх у Пекіні на дистанції 15 кілометрів класичним стилем у чоловіків.

Він на 23.2 секунди випередив росіянина Олександра Большунова та на 37.5 секунди норвежця Йоханнеса Хесфлота Клебо.

Призери в класиці - Олександр Болшунов, Ійво Нісканен та Йоханнес Клебо / Джерело: Getty Images

Українці своїми виступами у цій дисципліні не порадували. Олексій Красовський посів 77-е місце, відставши від лідера на 7 хвилин та 5 секунд, а Руслан Перехода фінішував слідом за ним із відставанням від Нісканена в 7 хвилин 10 секунд.