Анцибор - про мас-старт: Я рада, що гонка вдалася

0
505
Марина Анцибор

У підсумковій гонці Олімпіади українка посіла 37-ме місце.

У неділю, 20 лютого, в підсумковий день XXIV зимових Олімпійських ігор-2022 у Пекіні відбувся жіночий лижний мас-старт вільним стилем на 30 км.

Участь у перегонах взяла українська лижниця Марина Анцибор, яка фінішувала на 37-му місці. Спортсменка наголосила, що для неї це добрий результат.

"Задоволена цією гонкою. Звичайно, завжди хочеться краще, завжди хочеться місце вище. Насправді вітер такий сильний, що просто зносить, і було дуже страшно і важко бігти.

На далеких ділянках було враження, що ти не біжиш, а просто стоїш на місці – так важко було йти вперед. Але лижі, завдяки нашому сервісу, працювали добре, і завдяки допомозі тренерів зуміли впоратися з усім.

Це останній мій виступ в олімпійському сезоні, і я рада, що перегони вдалися", - наводить слова Анцибор прес-служба НОК.

Зазначимо, що у мас-старті також виступила українка Вікторія Олех, яка посіла 58-ме місце.

Переможницею гонки стала представниця Норвегії Тереза ​​Йохауг, яка здобула своє третє золото у Пекіні.