Олімпіада-2022: Норвезька лижниця Йохауг виборола третє золото в Пекіні

0
235
Тереза Йохауг виборола своє третє золото на Олімпіаді

Найкращою з українок стала Марина Анцибор.

У неділю, 20 лютого, у Пекіні у рамках підсумкового дня Олімпійських ігор-2022 відбувся жіночий мас-старт на 30 км вільним стилем (лижні перегони).

Перемогу здобула представниця Норвегії Тереза Йохауг, яка майже дві хвилини виграла у спортсменки, яка посіла друге місце.

Тереза Йохауг
Тереза Йохауг / Джерело: Getty Images

Для 33-річної спортсменки це вже третє олімпійське золото у Пекіні – раніше вона виграла у скіатлоні та індивідуальній гонці на 10 км. Вона стала другою лижницею в історії, яка виграла три особисті золоті медалі після фінки Марії Ліїси Кірвесніємі (Олімпіада-1984).

Срібло дісталося американці Джессі Діггінс. 30-річна лижниця здобула другу медаль у Пекіні – раніше вона стала бронзовим призером особистого спринту.

Джесси Диггинс
Джессі Діггінс / Джерело: Getty Images

Третьою фінішувала фінська спортсменка Кертту Нісканен, для якої ця медаль також стала другою на китайській Олімпіаді після срібла на дистанції 10 км.

Джесси Диггинс, Тереза Йохауг и Кертту Нисканен
Джессі Діггінс, Тереза Йохауг і Кертту Нісканен / Джерело: Getty Images

Участь у цій гонці також взяли дві спортсменки з України – Марина Анцибор посіла 37-е місце, відставши від переможниці більш ніж на 10 хвилин, а Вікторія Олех стала 58-ю, програвши понад 21 хвилину.

Марина Анцибор
Марина Анцибор / Джерело: Getty Images

Зазначимо, що загалом у гонці взяли участь 63 лижниці, з них три спортсменки не зуміли фінішувати.