Олімпіада-2022: українці не вийшли у фінал командного лижного спринту

Текст: ,  16 лютого 2022, 12:05
0
91
Українці не вийшли у фінал командного спринту

Українці показали лише дев'ятий результат у відбіркових змаганнях у класичному стилі в чоловіків.

Українські лижники Олексій Красовський та Руслан Перехода не змогли вийти у фінал командного лижного спринту у чоловіків.

У своєму півфіналі, де також виступили ОКР, Італія, Швеція, Швейцарія, Німеччина, США, Китай, Австрія, Латвії, Польща та Ісландія, вони фінішували на дев'ятому місці.

Руслан Перехода (в центе впереди) после финиша
Руслан Перехода (у центі попереду) після фінішу / Джерело: Getty Images

Красовський та Перехода показали час 20:48.40, відставши при цьому від переможця Італії на 41.41 секунду.

У фінал пройшли чотири найкращі команди з кожного півфіналу, а також два лаки-лузери – команди, які показали найкращий результат із тих, хто не кваліфікувався у фінал.

ОІ-2022. Лижні гонки. Командний спринт. Півфінал 2

ОІ-2022. Лижні гонки. Командний спринт. Півфінал 1

Таким чином, у фінал змагань вийшли Італія, Швеція, Швейцарія та Австрія, Норвегія, Франція, Фінляндія, Канада, ОКР та США.