Олімпіада-2022: Бьо виграв у мас-старті, українці серед аутсайдерів

Текст: ,  18 лютого 2022, 12:24
0
96
Підручний не зміг показати високого результату в останній гонці у Пекіні

Підручний та Прима невдало провели останню біатлонну гонку на зимових Іграх у Пекіні.

Норвежець Йоханнес Тінгнес Бьо виграв останню біатлонну гонку на Олімпіаді у Пекіні. 28-річний спортсмен у чоловічому мас-старті не залишив суперникам жодного шансу, вигравши у найближчого переслідувача понад 40 секунд.

Таким чином, Бьо завоював свою п'яту медаль у Пекіні - у його активі золото у змішаній естафеті, спринті та класичній естафеті, а також бронза в індивідуальних гонках.

Срібло дісталося Мартіну Понсилуомі. 26-річний швед сенсаційно зумів фінішувати другим насамперед завдяки роботі на вогневих рубежах. За чотири стрільби він не закрив лише дві мішені.

Третє місце зайняв ще один норвежець Ветле Шостад Крістіансен. Для 29-річного спортсмена це друга медаль Пекіна. Раніше він у складі збірної Норвегії став олімпійським чемпіоном в естафеті.

Українці в останніх гонках на Олімпіаді не порадували. Через жахливу стрільбу Дмитро Підручний та Артем Прима фінішували серед аутсайдерів. Обидва допустили на вогневих рубежах по сім промахів.

Підручний став 24-м, а Прима 28-м із тридцяти спортсменів, які вийшли на старт.