Олімпіада-2022: Німецькі бобслеїсти посіли два перші місця в четвірках

iSport.ua,  20 лютого 2022, 06:43
0
179
Німецька команда-переможець у заїздах четвірок

Ще один німецький колектив був близьким до п'єдесталу, але поступився у боротьбі канадським бобслеїстам.

У неділю, 20 лютого, у Пекіні у рамках підсумкового дня Олімпійських ігор-2022 відбулися змагання з бобслею серед чоловічих екіпажів-четвірок.

Золоту медаль виборола німецька команда, у якій виступили Франческо Фрідріх, Торстен Маргіс, Канді Бауер та Александр Шюллер.

Победители соревнований
Переможці змагань / Джерело: Getty Images

Для Фрідріха та Маргіса ця медаль стала другою у Пекіні – раніше вони стали олімпійськими чемпіонами в екіпажах-двійках.

Другими також стали представники Німеччини – Йоганнес Лохнер, Флоріан Бауер, Крістофер Вебер та Крістіан Расп. Вони програли своїм співвітчизникам 0,37 секунди.

Немецкие бобслеисты, занявшие второе место
Німецькі бобслеїсти, які зайняли друге місце / Джерело: Getty Images

Для Лохнера та Бауера ця медаль також є другою у Пекіні – у двійках вони виграли срібло, поступившись Фрідріху та Маргісу.

Бронзовими призерами в четвірках стали канадські бобслеїсти Джастін Кріппс, Райан Соммер, Кем Стоунс та Бен Коквелл, які у напруженій боротьбі вирвали нагороду в ще однієї німецької команди.

Канадский экипаж завоевал бронзу
Канадський екіпаж завоював бронзу / Джерело: Getty Images

Зазначимо, що Україна не була представлена у цій дисципліні.

Олімпіада-2022, Пекін

Бобслей

Чоловіки, четвірки

Франческо Фрідріх, Торстен Маргіс, Канді Бауер, Александр Шюллер (Німеччина) – 3:54.30;
Йоханнес Лохнер, Флоріан Бауер, Крістофер Вебер, Крістіан Расп (Німеччина) – 3:54.67 (+0.37);
Джастін Кріппс, Райан Соммер, Кем Стоунс, Бен Коквелл (Канада) – 3:55.09 (+0.79).

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися зі списком усіх медалістів Олімпійських ігор-2022 у Пекіні.