Дзюдо: Гонтюк позмагається тільки за бронзу

12 серпня 2008, 12:56
0
10
Гонтюк не потрапив у фінал

У вівторок, 12 серпня, у Пекіні відбувається Олімпійська програма змагань із дзюдо серед чоловіків у ваговій категорії до 81 кг.

Український дзюдоїст Роман Гонтюк поступився в півфіналі німцеві Оле Бішофу й втратив шанс вибороти для України першу медаль на Олімпіаді в Пекіні.

У рівній боротьбі український дзюдоїст пропустив прийом юко від німця й не зумів пробитися у фінал змагань.

Тепер Гонтюк має поборотися в одному з двох втішливих турнірів, де буде розіграно бронзову медаль. Суперником українця в наступному двобої буде монгольський дзюдоїст Ньямху Дамдінсурен.

Раніше Роман Гонтюк вийшов у півфінал змагань із дзюдо серед чоловіків у ваговій категорії до 81 кг, здолавши в турнірній сітці дзюдоїста з Того Куамі Денаніоха, колумбійця Маріо Вальєса й британця Юана Бартона.