Академічне веслування: Українки - четверті

17 серпня 2008, 11:48
0
29
Українки лише четверті

Сьогодні, 17 серпня, у фінальному запливі парних четвірок на 2000 метрів український екіпаж показав четвертий результат.

Світлана Спірюхова, Олена Олефіренко, Наталія Ляльчук, Тетяна Колесникова показали лише четвертий час в академічному веслуванні - 6.20,02.

Золото виборов китайський екіпаж, їхній час - 6.16,06. Срібло дісталося британцям - 6.17,37, а німці задовольнялися лише бронзою - 6.19,56.

Усього сьогодні були розіграні сім комплектів нагород в академічному веслуванні. Золоті медалі завоювали представники семи різних країн.

У жіночій парній двійці в легкій вазі виграли спортсменки з Голландії. У чоловіків у цій дисципліні перше місце зайняли представники Великобританії. Данці завоювали золото в чоловічій четвірці без рульового в легкій вазі.

У дисципліні парна четвірка у жінок виграли китаянки. У чоловічій парній четвірці перше місце зайняли поляки. У жіночій вісімці з рульовим виграли американки, а у чоловіків у цій дисципліні золото дісталося канадцям.

Усього британці завоювали три медалі (золоту і дві срібних), стільки ж дісталося канадцям (золото і дві бронза). Поляки і голландці виграли золото і срібло, данці й американці - золото і бронзу.

По одній срібній медалі дісталося фінам, італійцям і грекам. Румуни, німці та французи завоювали у веслуванні по одній бронзі.

У фіналі українки опинилися завдяки четвертому результату в утішливому заїзді - 6:41.45.  Перше олімпійське золото в змаганнях із парусного спорту було розігране 17 серпня. Володарками нагород вищої гідності стали британські спортсменки Сара Ейтон, Сара Уебб і Піппа Вілсон, що виступають у класі інглінг.