Українські спортсмени продовжують збирати медалі Паралімпіади 2014

Sport bigmir,  14 березня 2014, 15:05
0
581
Українці в Сочі збирають медалі Паралімпіади

Скарбничка збірної України на Паралімпіаді в Сочі поповнилася двома срібними і однією бронзовою медалями.

У п'ятницю, 14 березня, закінчилася біатлонна гонка на 12,5 км у жінок з порушеним зором. Наша спортсменка Оксана Шишкова фінішувала другою. Перше і третє місце в гонці дісталися представницям Росії.

Також пройшла біатлонна гонка на 15 км у чоловіків з порушеним зором, де відразу два представники України піднялися на подіум. Срібло завоював Анатолій Ковалевський, а бронзу - Віталій Лук'яненко, який розділив третє місце зі Станіславом Чохлаєвим з Росії.

Українську біатлоністку можуть позбавити золота на Паралімпіаді в Сочі

Відзначимо, що сьогодні наші спортсмени в сумі завоювали шість медалей: два золото, два срібла і дві бронзи.

У медальному заліку паралімпійська збірна України посідає третє місце, записавши в свій актив 20 медалей: 5 золотих, 5 срібних і 10 бронзових.