Всесвітні ігри: шостий день приніс Україні чотири золоті медалі

251
Станіслав Горуна

Україна в загальному заліку піднялася на восьму позицію.

За шість днів X Всесвітніх ігор, які тривають у Вроцлаві (Польща), спортсмени збірної України завоювали вже 20 нагород.

У середу, в шостий день змагань, колекцію медалей "синьо-жовті" поповнили трьома золотими та двома срібними нагородами.

Невдачу Катерини Кривої в карате компенсували Аніта Серьогіна та Станіслав Горуна. Станіслав переміг абсолютно всіх суперників і став чемпіоном Всесвітніх ігор-2017 з карате в дисципліні куміте. Аніта пройшла в фінал, де зіткнулася з перуанкою Олександрою Гранде, але поступилася, залишившись зі сріблом.

У пауерліфтингу Олексій Рокочій в надважкій категорії в сумі трьох вправ підняв 1105 кг і завоював золото. Другим призером змагань стала Тетяна Мельник, яка підняла в сумі 598.36 кг.

Ще дві медалі в казну Національної збірної завоювали спортсмени в змаганнях з веслування на ергометрах. Олена Буряк стала чемпіонкою з веслування в приміщенні на дистанції 2000 м, які вона подолала за 6 хв 22.8 сек. У чоловічому заліку Антон Бондаренко подолав 2000 м. За 5 хв 46.5 сек, що принесло йому бронзову медаль.

Український прапор на першу сходинку переможного п'єдесталу виносили сьогодні і дівчата, які змагалися в синхронних стрибках на батуті. Світлана Малькова і Наталя Москвіна завоювали сьогодні золото і стали чемпіонками Всесвітніх ігор.

Перші бої відбулися у кікбоксерів. На ринг виходили Наталія Мартюхіна, Орфан Сананзаде, Юрій Перетятько, Віталій Дубина і Роман Головатюк. Всі наші кікбоксери вийшли в півфінали, але там Орфан Сананзаде і Віталій Дубина обидва будуть боротися сьогодні за золоту медаль, а от інші українці програли, і ми їх побачимо в бронзових фіналах.

Таким чином, після шести днів Всесвітніх ігор в активі українців 6 золотих, 6 срібних і 8 бронзових медалей. Наша збірна займає восьме місце в загальному заліку.