Біатлон: українка Журавок зупинилася за крок від п'єдесталу ЧЄ

0
483
Біатлон: українка Журавок зупинилася за крок від п єдесталу ЧЄ
Юлія Журавок

В італійському Ріднау відбулася друга гонка чемпіонату Європи з біатлону. Журавок показала четвертий результат, поступившись росіянці Сливко всього 0,5 секунди.

Українка Юлія Журавок зупинилася за крок від п'єдесталу в перший день чемпіонату Європи з біатлону, який приймає Ріднау (Італія).

Журавок з ідеальною стрільбою на чотирьох вогневих рубежах показала четвертий результат в індивідуальній гонці на 15 км, поступившись у боротьбі за "бронзу" росіянці Вікторії Сливко всього 0,5 секунди.

Переможницею стала француженка Анаїс Шевальє, яка з однією хвилиною штрафу випередила володарку "срібла" італійку Алексію Рунггальдьє на 47,7 секунди.

Ірина Варвинець фінішувала п'ятою - єдиний промах на останній стрільбі позбавив біатлоністку з Чернігова срібної медалі.

Надія Бєлкіна (2 промахи) зайняла 19 місце, Ольга Абрамова (5) - 29, Яна Бондар (6) - 46, Марія Панфілова (6) - 64 з 90 учасниць.