iSport.ua,  12 березня 2018, 07:30
0
239
Ігор Рептюх (праворуч) виграв свою другу медаль Паралімпіади

У третій день Паралімпійських ігор Україна виграла три медалі. В активі збірної України вже 9 нагород - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Лижник Ігор Рептюх поповнив скарбничку збірної України третьою золотою нагородою на Паралімпійських іграх в Пхьончхані.

Рептюх став паралімпійським чемпіоном в лижній гонці на 20 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Для Ігоря це вже друга медаль в Пхьончхані - раніше він завоював бронзу на дистанції 7,5 км.

У лижних гонках на 15 кілометрів Оксана Шишкова завоювала срібло серед спортсменів з порушенням зору, а Людмила Ляшенко виграла бронзу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

У перший день "білих" Ігор Шишкова виграла срібло в біатлонному спринті на 6 км, а Ляшенко в цій дисципліні стала бронзовим призером.

В активі збірної України вже 9 нагород - 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.